30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

33 yaşıma giricem 83 lüyüm bekarım hayatımda şu an sürekli kavga edip barıştığım birisi var ama evlenir miyiz bilmiyorum 1 yıldır beraberiz ama kendisini 20 yaşında tanıdım ilk platonik seviyodum, aradan çok zaman geçti aşık olmuş acı çekmiş belki de hala çekiyo zaten benim şansım hiç yok karşıma hep eski sevgilisini unutamayanlar çıktı evlenmekten ümidimi kestim

allah analı babalı übyütsün. darısı başımıza öyleyse :)
amin.
Ne yaptın oynadın mı, ne giydin bakayım:)
Gömlek , pantolon. Biraz oynadım.
Hayırlısı olsun.
Aramıza hoş geldin. Çalışıyor musun?

Canım arkadaşlarım;
Bir süre yazmayacağım.
Belki buralarda da olmam.
Hakkınızı helal edin!
O kadar yazıştık , ettik; sürçülisan eylediysek affola...
Herhangi bir sebebi yok gitmemin, tamamen canım öyle istiyor diye...

Hesabımı dondurmuyorum.
Belli mi olur canım ister yarın öbür gün dönerim. :)

Hepinizi çok çok sevdiğimi bilin lütfen.

Sevgiler, öpücükler!

Aaaa olamaz Bir hakkım varsa benden yana hakkım helal olsun, sende helal et canım. Tez zamanda dönmen dileği ile

Filoooooooo

Benim bildiğim filo çok yakında gelir

Bizimle de paylaşsana
"Bütün canlılara merhamet edin. Bir hayvan gördüğünüzde ekmek - su verin. Bu öyle büyük bir sevaptır ki, bunu gören melekler o kimseyi alkışlar ve bunun sevabını yazmaktan elleri yorulur"
hayvan denilen canlıları çok seviyorum da. özellikle sokaktakilere ayrı bir sevgim var. İnstagramda da etkin paylaşım yaptığım bir hesabım var. bunu paylaşmak istedim

Ne yorucu bir gündü ama...
Ayy filo gelmiş , yazmasa da mutlu oldum:)
Filo bir ayakkabı markası var ya, annem tam söyleyemediğinden filo der ben de düzeltirdim, geçen benim de filo dediğimi fark ettim, gülümsedim, hep senin yüzünden)

Ne mutlu sana da. Hayvanları ben de çok severim evde beslemesem de. Bitkiler hayvanlar insanlara muhtaç genelde. Ve kimseye zararları yok.

Yazdığım akşamın gündüzü gelmiştin sanırım, şaşırmıştım biraz:) daha sık bekleriz. İş güç yoğun geçiyor. Senin nasıl gidiyor.
Ben de biraz yoğunum eskiden gündüz giremesem akşamları nete gelirdim şimdi iyi anlaştığım komşum var pc yi nerdeyse açmıyorum denebilir. neler yapıyorsun

Aaa merhaba .. fotoğrafla mı uğraşıyorsunuz?

Aramıza hoş geldiniz. Haftalar öncesi değil, yıllar öncesi kayıt olmuşsunuz.

Çalışıyor musunuz? Okuyor musunuz? Neler yaparsınız?
Kendinizden bahseder misiniz?

Cok cok tesekkur ederim :) Yillar oncesimi? Bakin benden de daha iyi bilmissiniz Isim geregi maalesef pek fazla giremiyorum, ve hafta sonlari zamanim dahi az bu aralar. Ama umarim burada guzel dostluklar edinir ve daha fazla zaman ayiririm :)

Sorularinizi hemen yanitlayim :)
Evet, calisiyorum. Kamu da memurum. Yani Turkiye ile kiyasladigimiz zaman SGK'da memurum.
10 sene olacak ogrenci olmayali :)
Ve ne yaparim. Hafta ici 5 gun calisirim. Hafta sonlari arkadaslarimla keyif yapariz, cikariz ( yemek, sinema, sehir gezileri, tatil), duzenli spor yaparim, muzik dinlemeyi severim, tv seyretmeyi, internette oralara buralara bakinmayi, ve hayatimdan hic eksik etmedigim seylerden birtaneside elimden geldigince (isimden dolayi, ozel hayatimin yogunlugundan dolayi) ibadetlerimi yaparim. :)

Baska sorulariniz olursa memnuniyetle cevaplarim

Ya siz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…