30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

27 yaşındayım ankarada memurum 4 yıldır. Öyle:) çok şanssız im her konuda balık olsam vapur çarpar o derece

Memuriyete çok gecikmeden başlamışsınız, demek ki düşündüğünüz gibi her konuda şanssız değilsiniz. İnsanlar memur olabilmek için senelerce çabalıyor, ya oluyor ya olamıyor. Evrene negatif enerji yaymamak ve şükretmek lazım

Yaş da küçükmüş daha zaten, acelesi yok bence de:) bu topiği filozofprenses mi söylemişti sana.
Yoo, ben yalnızlıktan depresyona girdiğim bi dönem gelmiştim. baktım evliler falan da vardı takilayim dedim ben de.
Daha erken bence de, o büyük işte. Neyse zaten teklif falan da yok ortada bana ne o düşünsün.

Yani, sana göre hava hoş:) evet çoğu sonradan evlendi bu topikte. Darısı bizlere olsun zamanı gelince:)

Seni gördüm daha iyi oldum kendinden geçtin arkadaşına evlenme teklif önerisi mi arıyorsun:) o günleri hayal edemediğim için hiç düşünmedim evlilik teklifim nasıl olur diye
ahah en yakın kız arkadaşıma sevgilisi evlenme teklif edicek. çocuk da yakın arkadaşım yardım istedi. tüm arkadaşlarımız ortak kmseden fikir alamıyorum süprizi kaçmasın diye :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…