30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Selamlar hepinize :) umarım herkes iyidir. Herkesin keyfi yerindedir:KK50:

Bende bir halsizlik bir kırıklık almış gidiyor. Havalar bir soğuk bir sıcak ondan herhalde.

Kızlar ben sizlere bir konuda fikrinizi sormak istiyorum. Şimdiye kadar benim karşıma doğru insan hiç çıkmadı (malum yaş 34 ve ben bekarım). Benim bir süredir çevremde gözlemlediğim birşey var. Affınıza sığınarak söylüyorum ki benim için herşeyin bir vakti, doğru zamanı vardır. Şunu da söyleyeyim herkesin doğrusu yanlışı kendine göre şekillenir. Bu yüzden benim gibi olmayanları da ayıplamıyorum kınamıyorum. Ama artık bende bir kusur mu var diye düşünmeye başlamama ramak kaldı.
Neden mi?
Evlilik öncesi yakınlaşmalara veya birlikteliklere ben kendi hayatımda karşıyım. Bunun doğru zamanda olması gerektiğini savunuyorum. Çünkü böyle gördüm böyle yetiştim.
Ama sanki artık bu durum kalmadı gibi. Ya da ben mi yanlış yorumluyorum. Fikirlerinizi bu konudaki düşüncelerinizi sormak istiyorum. Acaba vakti gelsin diye diye beklemek hata mı? o_O Aydınlatın beni nolur? Ben çok mu geri kafalı kaldım acep?

Kaderi soruyorsun aslında ben kaderciyim sanırım. YAŞAMIN kendisini kader olarak algılıyorum . HERŞEY ALLAHTAN inanışıma gore ama arada daha sosyal biri olabilirdim diyorum

Ben öyle düşünmüyorum. Çünkü erkekler evlenmek için bakire kadın tercih ediyor ülkemizde genelde. Biraz güleryüzlü sosyal olmak arkadaşlığı, çevreyi genişletebilir ama kısmet olmayınca da hiçbir şey olmaz...
Çok haklisin aslı. Gelenek ve goreneklerimiz ne işe bu sekilde yasamaliyiz bence.Bu bize mutluluk sağlar bana gore

X