30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Bayağı olmuştu ben gideli, bugün gittim. Sağolasın sen de.
ay sağ ol ya, Allah senden razı olsun.
İşte diyorum ya çok uçuk şeyler değil kastettiğim, uçmaya gerek yok, koşsak o da kafiydi:)
Ben koşarım Aslı, koşmuşumdur da... :)
30 yaş die arattım burası çıktı :KK3: aralıkta 30 olucam da bi slm vereyim dedim
cems hoş geldin. adettendir kendinden bahseder misin?
çalışıyor musun?
okuyor musun?
bekarım derken aynı zamanda yalnız mısın da?
nerede yaşar
ne yer ne içersin :-)))
tamam abarttım :KK70:

ay sağ ol ya, Allah senden razı olsun.

Ben koşarım Aslı, koşmuşumdur da... :)
cems hoş geldin. adettendir kendinden bahseder misin?
çalışıyor musun?
okuyor musun?
bekarım derken aynı zamanda yalnız mısın da?
nerede yaşar
ne yer ne içersin :-)))
tamam abarttım :KK70:

Çocukken koşardım, şimdi özgürce , yaşına bakmadan yemyeşil kırlarda koşabilmek, hele ki el ele sevdiğinle, ne güzel olurdu..:)

İzmirde yaşıyorum kızlar çalışıyorum kasiyer olarak şok markette. Bekarım ve artık yalnızımda yeni ayrıldım da birazda depresyondayım :)

Çocukken koşardım, şimdi özgürce , yaşına bakmadan yemyeşil kırlarda koşabilmek, hele ki el ele sevdiğinle, ne güzel olurdu..:)
Gene koşarsın inşallah , hem de sevdiğinle... en kısa zamanda inşallah. :KK66:
İzmirde yaşıyorum kızlar çalışıyorum kasiyer olarak şok markette. Bekarım ve artık yalnızımda yeni ayrıldım da birazda depresyondayım :)
aramıza hoş geldin. :KK66:

Yes Feylezofum. Tam üzerine bastın. Olgunluğumun yorumlarıma yansımasına sevindim :KK53:

Özel sektörde dış ticaretle meşgulum. Her şeyi yemeye meğilim vardır. Tuzlu yersem, peşinden tatlı, tatlı yersem bastırmak için tuzlu çeker canım. Lakin şu sıralar, şeker, un ve türevlerinden uzak duruyorum.

Sen de ne var ne yok?

Yes Feylezofum. Tam üzerine bastın. Olgunluğumun yorumlarıma yansımasına sevindim :KK53:

Özel sektörde dış ticaretle meşgulum. Her şeyi yemeye meğilim vardır. Tuzlu yersem, peşinden tatlı, tatlı yersem bastırmak için tuzlu çeker canım. Lakin şu sıralar, şeker, un ve türevlerinden uzak duruyorum.

Sen de ne var ne yok?
ben de onu diyecektim. olgun yorumların var. ben de dış ticaret şirketinde çalışıyorum. tatlı sevmem. çikolata sevmem. falan filan inter milan :p

bekarım yalnızım. aşık olmak isterim. tabii karşılıklı ve hayırlı... :KK200:

ben de onu diyecektim. olgun yorumların var. ben de dış ticaret şirketinde çalışıyorum. tatlı sevmem. çikolata sevmem. falan filan inter milan :p

bekarım yalnızım. aşık olmak isterim. tabii karşılıklı ve hayırlı... :KK200:

Aaa demek aynı alandayız. Dillere ilgin var mı?
İnşallah tez zamanda gönlüne göre versin Rabbim. Hem gönlüne hem gözüne hitap etsin enişte :KK24:

Çikolata sevmeyen kadın da varmış demek :KK57:

Bir de okuma topiğiniz varmış galiba. Oraya da bir göz atayım şimdi.

cems cems Günaydın. Öğle oldu gerçi :KK48:

Aaa demek aynı alandayız. Dillere ilgin var mı?
İnşallah tez zamanda gönlüne göre versin Rabbim. Hem gönlüne hem gözüne hitap etsin enişte :KK24:

Çikolata sevmeyen kadın da varmış demek :KK57:

Bir de okuma topiğiniz varmış galiba. Oraya da bir göz atayım şimdi.

cems cems Günaydın. Öğle oldu gerçi :KK48:
Yabancı dilim yok ya. :KK43: Muhasebe kısmındayım.

Duana çok AMİN! diyorum. :KK37:

Evet, kitap okuma konusunda da varım. Bekleriz. :KK66:

X