30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Ben parfüm konusunda rahatım ya, yani hep aynı parfümü kullanayım gibi bir şeyim yok.
Değişik değişik kullanırım.
Ben de ağır kokuları sevmem. Baharatlı, vanilyalı, şekerli vs... Bana gitmiyor zaten.
Genelde ben de çiçek kokularını severim.

Genelde aynı düşünüyormuşuz. Hepimiz çiçekçiymişiz desene:)

Parfüm kokusuna katılıyorum sana Aslii.

Tam tersi erkekler aşırı parfüm kokan kadını sevmezler. Ter kokusu kokuyu ağırlaştırıyor çünkü.

Ben bile bazı kadın kokularına tahammül edemiyorum. Her zaman çiçek kokusu özellikle gül kokulu parfüm

Çok keskin kokan parfüm beni rahatsız ediyor, öksürüyorum. Çok ağır ya da dikkat çeken parfüm istemiyorum. Ama azıcık da koksun yani benden başkasına da:) Parfüm konusuna baktım, bir iki parfümü övmüşler, onları soracağım.

Geçen ay parfümeri de bir çok parfüm denedim. Kadınsı kokular ne kadar ağır. Kendim hoşlanmadım. Bir sürü koku sıktı. Ben illa eski kullandığım parfümü istedim. Üretimden kalkmış. Aynı renkte başka parfüm geliştirmişler.

Senelerdir kullandığım parfümü bulamadım. Üzüldüm baya. Parfümü değiştirdim. Yalnız yine içerik olarak aynı çiçek kokusu :) parfümeri da kadın bana sinir oldu.

Kendi beğendiği kokuları koluma sıkıp duruyor. Aynı koku bak buda çiçek diyor. Beğenemedim :)
Benim devamlı kullandığım parfümüm hiç olmadı. Ama bir imza kokum olsun isterdim:)

Çok keskin kokan parfüm beni rahatsız ediyor, öksürüyorum. Çok ağır ya da dikkat çeken parfüm istemiyorum. Ama azıcık da koksun yani benden başkasına da:) Parfüm konusuna baktım, bir iki parfümü övmüşler, onları soracağım.
eğer yurtdışına çıkacaksan bu aralar freeshop dan almanı tavsiye ederim

X