30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Ahahhaaaa olur mu dersin oyle birsey
Olmasin ya :)) hayirlisiyla evlenelim insallah gonlumuze gore eşimiz olsun bizim de..
Bir komsumuz var, bugun bana ortada hic evlilik lafi yokken "kizim sen büyü, bahtın büyüsün" dedi bozuldum valla.. sanki teyzeye gittim evlenemiyom diye aglandim da teselli ediyor beni Allahim yaa

Şu anda bile evlensek ayakkabımın altına yazabileceğim arkadaş kızı var; 13 yaşında falan (lise arkadaşımın kızı)

boş ver teyzeyi, boş konuşan çok!
ne zaman evleniyorsun?
niye evlenmiyorsun?
delirdiğim sorular...

Kusura bakma filo, kapi caldi muhabbet yarim kaldi :)

En sinir oldugum cumlelerde top 3:

1) ayy sen de kimseyi begenmiyorsun
2) sen kaç yaşındaydın?
3) evlen de senin de muruvvetini görelim

Ben de cevap tek tip: KISMETT

2) sen kaç yaşındaydın?

Sanki KISMET deyince kurtulabiliyor musun ki?
Kısmet deme insan kısmetini kendisi yapar bilmem ne...

Sen ne öğretmeniydin canım?

Bu mübarek cuma günü hürmetine evlerimizi aşsız, kalplerimizi aşksız, dillerimizi duasız bırakma… Evlatlarımızı hayırlı, bedenimizi sağlıklı, işlerimizi başarılı kıl… Fakirlere yadım et, zalimlere fırsat verme Ya Rab! Hayırlı cumalar dilerim.

Arada böyle yapıyıp tiye alıyorum. Gülüyorum Ufukta görenen bir damat yok henüz

2) sen kaç yaşındaydın?

birde o kadar seçici olma...

Tövbe yarabbim diyorum. Gözü kapalı mı evleneyim

Ben halimden memnum Böyle güzel diyorum.
AnnemKızım öyle deme der kızar

Selam kızlar. Nasılsınız? ya ben bu aksam bişey yaptım. Biraz canım sıkkındı. Sanırım isabetsiz bir karar verdim. Bi spor salonuna yazıldım ama kim duysa pahalı buldu. İş çıkışı gidebilicem ancak o da kimbilir ne kadar sürer. Yorgunluk filan derken kısa zamanda pes edebilirim. Daha sözleşmeyi imzalamadım ama kaporo ödedim. Vazgeçebilir miyim acaba. Var mı bu konuda bilgisi ya da tecrübesi olan

Kızlar 1 hafta sonra doğum günüm 31 yaşıma giricem sırf o gün işte olmayayım kaç yaşına girdin sorularına maruz kalmayayım doğum günü kutlamayayım diye izin aldım.Bilmiyorum sizlerde yaş konusunu kafanıza takıyor musunuz ? Bu sene fazla takmiyorum ama geçen yıl 30 yaşıma gireceğim zaman çok kötü olmuştum çok aglamistim yaş 30 ve bekarim diye ama bu sene canım çok acımıyor sadece insanların lafları üzüyor beni dost bildiğim insanlar yüzüme karşı neler söylüyor annem bile , hele hele bayram geliyor ne laflar duyucam ne imalı bakışlar görücem. Bazen diyorum ki ALLAH kaderime belki de evliliği yazmadı belki ömrümün sonuna kadar evlenemiycem peki ben ölünceye kadar bu lafları dinlemek zorunda mıyım ? Bekar olmak zor hele hele yaşın biraz ilerlediyse

doğum günün kutlu olsun. allah gönlüne göre verisn inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…