30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Akışına bırakınca kendini belli ediyor zaten...
Yüreğinin sesini dinleyince sana doğru olanı söylüyor...

Ah ah sinyaller doğru gelse hep :KK70::KK51:

Kimse yazmamış bugün filo dışında:KK54:

:eek:

Hanimlarr nasil gidiyor hayat?
:emir_bebek: işde bu şekilde yuvarlanıp duruyoruz :kk77:biraz da böyle yemeği çok yedim :63::21:azıcık dans edeyim:KK45:

:KK23:ay bu günde çok güzelim :KK22::KK19:gel sarılalım

:KK67:işlerimi ve moralimi bozan kişi :mad:

İşde böyle :KK35:hayat devam ediyor :KK39:

Kizlar merhabaa, bende geldim araniza :KK70:
:KK39:
Hoş geldin :KK52:

Evet filo, ogretmenim ben :)
:KK37:

Hoş geldiniz de kendinizden bahsetseniz biraz. :KK66:
unutmuşum kusura bakma.

Estagfurullah filocum :) daha once soylememistim ki

Mavilim ben de cok guzelim bugun.
Hatta bugunlerde ozellikle bir guzellik var bende.. bir de okullar acilsin, hayatim eski duzenine girsin daha da guzel olucam :KK49:

Kizlar mumkunse daha sık yazin lutfen, bana cok tatli geliyor sizin muhabbetler..:KK200:
Optum simdilikk:KK15:

Iyi geceler hepinize.. topiğin ilk 260 sayfasini okudum, topik sahibinin darısı başımıza.. ben de 35 yaşındayım ailemle yaşıyorum bir işim var çalışıyorum ama bazen çok üzülüp sıkılıyorum.. hep doğru insanı bekledim, beklerken ne ara yaş 35 oldu, herkes evlendi gitti benden buyukler, benden kucukler.. hatta bazı arkadaslarim 2. Evliligini yapti.. kesinlikle kimsenin kismetini kaderini kiskanmiyorum ama benim niye karsima iyi niyetli bir insan cikmiyo.. çok karamsar ve mutsuz bir anımdayım sanirim. Bu topiktekilerin pozitif enerjisine özenip geldim aslinda.. ben de sakin ve iyimser olmak istiyorum.

Bu topiktekilerin pozitifliginin sirrini ogrenebilirsem benim de hayatimda olumlu ilerlemeler olur insallah :) sık sık yazmaya calisicam. Simdilik hoscakalin..
bazı arkadaşlarım ikinci evliliklerini yaptı, yazmışsın ya aklıma geçen gün okuduğum şu cümle geldi.

"Bu gidişle gelin ayakkabımın altına arkadaşlarımın çocuklarının ismini yazacağım." :KK70: :-)
Galiba biz de öyle...

X