30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Beklenti içinde olmadan kafayı takmadan düşünmeden kendini hayatın akışına bırak, o zaman daha çabuk oluyor bu işler. Karamsar olma.

Selam ...

Nerelerdesiniz :)
Metabolizma yaşla orantılı yavaşlıyor bir de, o yüzden daha çok çaba sarf etmemiz lazım. Ben kilo vermedim ama yüzmeyle sıkılaştım. Sen sporu hayat tarzı haline getirmişsin, darısı bizlere
Evet Aslıcım. arada kaytarsamda spor yapmadan duramıyorum. Haftada en 2 kere fitnes-şınav*mekik- karışık birşeyler yapıyorum.
Videolara bakıyorum. Zevk alarak ne yapabilirm. Yaptıklarımı not ediyorum. İşe yarıyor mu ona bakıyorum.

Benim bacak kaslarım ve kalça bölgem de sorun yok. o Bölge kas oranı çok yüksek. karın ve kol bölgesinde yağlanma var. Dİyetisyenlere gittim. Bana en fazla 5 kilo verdirme yolu bulmaya çalıştılar. Hatta bir tanesi abarrtı sana şok diyet yatırcam dedi. Bir daha gitmedim.

Benim şok diyete ihtiyacım yok ki. Metabolizmamı daha hızlandırmak için formül bulmaları lazım. Kardio çalışmam lazım. Çalışıyorum. inşallah olacak.

hadi ya niyekine

Selam canım nasılsın görüşmeyeli

Selamm canimm
Naber nasilsin?
Benim ex evlenmis biliyormusun bir haftada nisan ve dugun hizina hayret ettim valla

Selamm canimm
Naber nasilsin?
Benim ex evlenmis biliyormusun bir haftada nisan ve dugun hizina hayret ettim valla

Okyanus demek ki çok uzun süredir vardı. Hem seni hem onu idare etti. Gitmesinde senin de uzak davranmanda, senin de kaul etmemende, güvenmemende , bir hayır varmış. Allah bazen insanların içlerine böyle uzaklaşmalar yaşaması için bir soğukluk veriyor. emin ol verilmiş sadakan varmış. İyi ki senle olmamış. İlerde iyi ki olmamış çok şükür diyeceksin.

merhaba kızlar nasılsınız, bebiş ve ben iyiyiz. bu sabah tansiyonum düştü sanırm midem çok bulandı, başım döndü. istirahat ettim.

asli seni göremedik uzun zamandır, nerelerdesin?
mavilimYesilim spora devam bırakmak yok, zaten istesen de bir zaman sonra bırakamıyormuşsun. benim hiç başıma gelmedi
turkuazbulut arkadaşımda geçen beni sormuştu, iyiyim canım çok şükür. sen ve baban nasılsınız? havalar da sıcak hala rahatsız mı? allah şifa ve sabır versin inş.

diğer kızlar sizlere de çok

Selamm canimm
Naber nasilsin?

hayırlısı olsun okyanus85 ; ne denir ki. kısmet değilmiş ben kadere çok inanırım. demek ki 'o' kişi hep aklındaymış.
ilişkin devam ettiği sürece belki bu aranızda sorun olacaktı. sana tüm kalbiyle bağlı olan birini bulursun canım inş. üzülme.

Mavilim bende oyle dusunmeye basladim bir haftada nisan nikah olurmu ya yangindan mal kacirir gibi bide hafta sonu evlenmis bir hafta icinde bu mevsimde nasil yerbuldunuz millet aylar once gun aliyor evlenmek icin
Gunahi boynuna ama bu benimle konusurken onunlada konusuyordu galiba son konusmalarimzda bana sana soyleyemedigim bi sey var soylersem benden nefret edersin demisti cok israr ettim ama soylememisti bu olabilir ne dersin

Petunyacim hakisin hayirlisi olsun vardir herseyde bi hayir ama canimi cok yakti

Maalesef can yanıyor ama daha kötüsü de olabilir di. Allah daha beterlerini nasip etmesin. Yavaş yavaş unutuluyor Okyanus.

benim de aklımı meşgul eden biri vardı. Boş kaldığım zaman sürekli aklıma gelirdi. Şimdi çok az aklıma geliyor. Çalışmadığım dönemde strateji oyunu oynuyorum. Kitap okumaya başladım. Zihnim boşaldı. Bir çok arkadaş da edindim.

Şu dönemde bence çok fazla düşünmemek için kendine meşguliyet bulman lazım. Zayıflama -spor ... Boyama... Hepsi dinlendiriyor.

Oda olmadı pasta -yemek yapma işine gir. Pasta börek yap. Fazlasını at buzluğa : )

Yeni şeyler öğrenmeye çalış. Zihnin birşeyler öğrenmek için çabalarsa düşüncelerden kurtuluyorsun. Özelden sana kitap tavsiye edicem almanı okumanı öneriyorum

Gececegi gunu sabirsizlikla bekliyorum
Sen ne is yapiyorsun canim? Ben baya zayifim birazdaha zayiflarsam iskelete donerim ama su yeni boyama kitaplari ciktiya yetiskinler icin onlardan almak istiyorum
Saclarimin rengini degistirmek istiyorum ama kuafor biraz tuzlu evde boyuycam mecburen olur insallah

Geçmiş olsun petu. İyiyim bir değişiklik yok, bir süre ara vereyim demiştim, yine geldim:)

Çok iyi yapıyorsun. Olur tabi canım. Benim de göbek çalışmam lazım ama üşeniyorum.

okyanus85 bu yazdıkların bana hiç iyi şeyler düşündürmedi. yazdığın gibi bunun nikah işlemleri, sağlık testleri bir sürü işi var, bu mevsimde neden bu hız.

kendisi zaten nasıl biri olduğunu üstü kapalı da olsa sana belli etmiş. sana uygun biri olmadığını düşünüyorum. hayırlısı olmuş. evlenmiş olması illa mutlu olduğu anlamına gelmez. her evli olan evlenen mutluluktan uçmuyor ki..
rabbim sana daha güzelini içine sineni nasip etsin, sabret ve bekle
sana söylemeye bile cesaret edemediği şeyler varmış baksana..

Aynen katiliyorum sana canim bu mevsimde bir haftada nasil gun bulduda evlendi oyle saniyorumki benimle konusurken bi seyler vardi
Daha bana neler yapti neler soyledi bi bilsen
Artik bende hayirlisinin bu oldugunu dusunuyorum ne oldugu belli olmayan bi insan
Guzel dileklerin icin cok tesekkur ederim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…