30 yaş üstü başarı hikayeleriniz

Ayparcamm59

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2018
259
132
Kızlar 30 yaşından sonra meslek edinen,hayat düzenini kuran, gerçek mutluluğu yakalayan,hedeflerine ulaşan oldu mu?Benimle hikayelerinizi paylaşır misiniz ?Mesela 30 yaşından sonra üniversite okumak,dil öğrenmek ,yurt dışına gitmek,hayat düzenini kurmak vb olabilir...Bekliyorum yorumlarınızı

Merhaba ben varım şuan 33 yaşındayım 31 yaşında 87 puanla kpss kazandım devlet kadrosuna atandım daha önce 9 yıl özel bir şirkette çalıştım ama çok yorucuydu hem bedenim hem beynim bu yükü kaldıramıyordu 30 yaşında verdiğim bir kararla istifa ettim ve kpss çalışmaya başladım çok şükür 2016 da atandım aynı yıl üniversite sınavlarına girdim istediğim bölümü kazandım ve uzaktan eğitim olarak devam ediyorum 2. yılım alttan ders bırakmadan ilerliyorum.

Yaa süper...Peki kpss lisans olarak mı girdiniz?İlk yılınızda mi kazandınız benimle ders çalışma tecrübelerinizi de paylaşabilir misiniz

Yaa süper...Peki kpss lisans olarak mı girdiniz?İlk yılınızda mi kazandınız benimle ders çalışma tecrübelerinizi de paylaşabilir misiniz
ilk girişte kazanamadım canım ben 10 yıl uğraştım her sene girdim sınava önlisans olarak girdim. her kazanamadığımda dahada hırslandım vazgeçmedim bence bir insan vazgeçmezse eninde sonunda istediğine kavuşuyor.
üstelik iki kzım var ozamanlarda büyük olan 8 yaşında küçük olan 3 yaşındaydı özelde çalışırken çocuklara annem bakıyordu. ben istifa ettikten sonra annem yine küçük kızıma bakmaya devam etti. hergün büyük okula gidiyordu küçüğüde eşim işe giderken anneannesine bırakıp akşam iş çıkışı alıyordu. 5 ay çok sıkı çalıştım günde 400 soru çözdüğüm oluyordu. matematikten youtube videolarından faydalandım videoları izleyip bol bol soru çözüyordum. bana eşimde çok destek oldu ama 5 ay neredeyse hiç yemekle falan uğraşmadım hep hazır yada kahvaltı türü tükettik. çamaşır temizlik ütü işini eşim hafta sonları halletti ben hep ders çalıştım.

Süper....Tebrik ederim sizi ve esinizi

28yasinda uniye basladim 33yasinda formasyonumu aldim ve atandim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…