Dudak Makyajı 30 saniyede dolgun dudak!!kızlar bu ne yaa inanamayacaksınız

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
çok korkunç ya neresi güzl olmuş allah aşkına..
güzelim kız korku fliminden fırlamış gibi oldu..
amannnnnnnnn ince dudagıma kurban olayım:)

:))) güldürdüğünüz için sağolun valla hoşuma gitti gülme geldi birden dediğinize:)korku film gibi yorum beklemiyordumda buraya bakayım bir şuracıga derken:))
ama kötü olduğu kesin bencede..yalnız incede nasıl olur merak ettim..o kızın dudakları en olaraka az dar minik yani ee şişince haliyle kötü oluyor zaten kalın dudaklı diye..ince ve biraz dudak yapısı farklı birinde denense belki beğenilirdi gibi geldi..

ayy iğrenç kızın dudakları zaten kalın yaa çok kötü olmuş Benimde dudaklarım kalın keşke biraz daha ince olsaydııı inceltmek için bir yöntem yokmu yaa

Kalıcı dolgunluk için daha parlak bir firim var kızgın ütüyüde öpebiliriz yada kızgın maşa fikir hoşunuza giderse bununda patentini ben alayım.

Kalıcı dolgunluk için daha parlak bir firim var kızgın ütüyüde öpebiliriz yada kızgın maşa fikir hoşunuza giderse bununda patentini ben alayım.

ayy sen bizi öldürecen galiba değdirmek değil o ütüyle burun buruna gelmek beni kalpten götürür kendimi ütü elimde düşünemiyorumvalla dudaklarım yandı diye buruşur açılırmı yoksa daha büzülürmü bilmem artık o durumda ne olur kim öle kim kala

abowww bu ne :)) kocaman oldu dudakları benımkıler zaten buyuk kımbılır bunu yapsam paça dudak gıbı gezerım.

Yuuuh bu ne Beğenen arkadaşlar Temizlik yaparken elektirik süpürgeyinin ucunu çıkarp tutun dudaklarına Şaka yapıyorum haaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…