3 yıllık sevgilimle iletişim problemi yaşıyoruz.

Aynur0001

Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2019
7
-1
26
Güzel arkadaşlarım.
Öncelikle şimdiden verdiğiniz her cevap için çok teşekkür ederim.
Benim 3 senelik bir ilişkim var, hiçbir şeyi dört dörtlük değil birçok şeyi sineye çekmeye çalıştım ve gerçekten çok yıprandım.
Şu sıralar da bir şey gerçekten dokunmaya başladı. Sevgilimle uzak illerdeyiz, ya görüntülü konuşarak ya da normal sesli konuşarak iletişim kuruyoruz ancak mesela ben arıyorum konuşuyoruz ancak o telefonuyla uğraşıyor sosyal medyada geziyor bir şey soruyorum ya duymuyor ya birkaç saniye sonra cevap veriyor. Kaç defa uyardım yok. Konuşalım diyorum bak böyle yaparak seni önemsemiyorum mesajını iletiyorsun bana diyorum o zaman aramayacaksın o zaman kapat falan diyor. Hadi yine sesli konuşurken tamam olur belki bir şeye bakması gerekir ama görüntülü konuşurken sürekli telefonla uğraşıyor ya başkasına mesaj atıyor ya sosyal medyada geziyor. Diyorum iletişim kuralım bak konuşalım bir şeyler paylaşalım ama yok. Benimle telefonu kapatıp başkasını arıyor arkadaşlarını arıyor onlarla konuşuyor. Kendimi gerçekten değersiz hissediyorum bu şekilde. Sonra da her şeyin sorun diyor. Ben yapmalıyım arkadaşlarım şimdiden o güzel kalbinize sağlık

Aramayacaksin diyorsa aramayacaksın kapat diyorsa kapatacaksın bulunmaz hint kumaşı zannediyor kendini sen koşma bırak o koşsun kıymet bilmeyene kıymet verilmez

Çocuğu konuşalım benle ilgilen falan gibi çok darlıyosanız normal yaptığı. Günlük bir iki kere konuşmada oluyosa bu kapıyı göstermenizde fayda var.

X