3 yıl çabadan sonra hamileyimmmm

gözünüz aydın
allah tamamına erdirsin

Hadi bakalım hayırlı olsun,tebrik ederim...Sağlıkla hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah...Büyütürsün,güzel günlerini görürsünüz inşallah tüm sevdiklerinle...

Şu bebek fikrini aklınızdan nasıl atıyorsunuz banada deyin hele yaaa...Ben atsamda olmuyor atmasamda olmuyor:)))Napçaz bilmem...

zerran81 tebrik ederim arkadaşım..Allah tamamına da erdirsin inş..
Nevinırmak sende beklemediğin bir anda sevinçli haberi alırsın inş:)a.s.

zerran tebrikler arkadaşım Allah tamamına erdirsin darısı bizlerin başına inşallah

Canım tebrik ederim. Hayırlıs uğurlu olsun... Hayırlısıyla kucağımıza alalım inşallah bebişlerimizi :)

Hayirli olsun gülerek mutluluklar içinde büyüt yavrunu:) babasinada hayirli olsun tabi.

Hayırlı olsunn canım rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canim

çok sevindim.Allah tamamına erdirsin. bize de nasip etsin inşallah

canımm hayırlısı olsunn..allah tamamına erdirsin....ah bizde atsak kafamızdan olmuyor malesef..allah sana şimdi nasip etmiş olmuşş...zamanı gelmiş demek ki....yeter ki allahımın vermeye gönlü olsunn..ama sevindimm...3 seneden sonra olması daha çok sevindirdi beni..böyle çok bekleyip bebeğine kavuşanlar beni daha çok mutlu ediyor....bizlerde ümidimizi yitirmiyoruzz...inşallah bu mucize bizimde başımıza gelir hayırlısıyla....tebrik ederim senii...

ayyy şekerler teşekkürler hepinize.sormuşsunuz nasıl becerdin diye aklından çıkarmayı ,olamayacağı olasılığını kabullendim bu çok önemli ve sırtımı rabbime dayadım veren sensin vermeyende eşimde olmassa bilki Allahın takdiridir dedi 1 yıl önce tamamiyle tevekkül ettim ve bıraktım olsun demeyi, inanın tamamen attım kafamdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…