3 yıl çabadan sonra hamileyimmmm

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
kızlar çift çizgi sonunda çıktı.lütfen umutsuzluğa kapılmayın ben doğru düzgün adet bile olmuyordum tedavide görmedim ama şuan hamileyim.nezamanki kafamdan hamilelik düşüncesini attım hamile kaldım.herşeyi Rabbime bıraktım ama ümidimi yitirmedim ve oda verdi darısı başınıza canlarım bu mucizeydi benim için ama oluyormuş

• Konu Sahibi EU2
Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin arkadaşım,
Darısı isteyenlerin ve benim başıma inşallah....
Ben ve bi çoğumuz kafamızdan atamıyoz bu düşünceyi ah bi atsak belki dediğin gibi olacak ama
yok yani bi türlü atamıyoruz..
Allah hayırlısını versin hepimize...

• Konu Sahibi EU2
ilk tebrik eden ben olayım tebrikler arkadaşım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...

• Konu Sahibi EU2
tebrikler canim gözün aydin darisi isteyen herkese insallah

• Konu Sahibi EU2
hayırlı olsun çok güzel bi haber bu cnmm allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsinn tebrikler a.s.

• Konu Sahibi EU2
çok sevindim canımmm.. tebrikler..İşte azmin ve sabrın selameti.. darıısda tüm isteyenlere olur inş amin...

• Konu Sahibi EU2
Canım tebrik ederim seni. :teytey: Bu kadar beklemeye mükafatınızı almışsınız. Çok şükür. Sağlıkla da kucağınıza alırsınız inşallah. Darısı isteyen herkesin başına inşallah. Amin.. :Saruboceq: :CüvCüv:

• Konu Sahibi EU2
canım çoooook sevindim Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin. kendine çok dikkat et. Darısı başımıza .Ayyyy yerim seni nasıl mutlusundur kimbilir...

• Konu Sahibi EU2
ayyy canlarımmm teşekkürler hepinize, umutsuzluğa kapılmayın ama bu durumu takıntı yapmayın en büyük deneyimim bu oldu oluruna bırakın psikolloji çok etkiliyor

gozunatdın canım tebrikleer...darısı bızım basımıza..simdi hamılelığın tadını cıkar doyasıyakaydirigubbakcemile2

kızlar adet olmayanlara moral olsun 24 yaşımda adet oldum inanın öncesinde senede belki birkez olurdummm şuanda tam faciaydı düzensizzz yani mucizeler oluyoooooooooooo sabredin hepiniz için dua ediyorum canlarımm

tebrikler arkadaşım allah kucağına almayıda nasip etsin. peki bu aklından çıkartma işini nasıl becerdin. özellikle bunu yazarsan sevinirim. çünkü ben aynı kararı versemde başaramıyorum

tebrikler canım. Allah kucağına almayı da nasip etsin inşallah. sabrının mükafatını almışsın ne güzel, darısı benim ve tüm isteyenlerin başına.

canım gözün aydın, Rabbim tamamına erdirsin, sağlıkla sıhatle kucağına almayı nasip etsin inşallah

gözün aydın cnm Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah...Darısı bizim başımıza inşallah....

hayirli olsun canim allah devaminida getirsin isteyen herkese versin yarabbim evet haklisin benimde bir tanidigim vardi 3 4 ayda adet olurdu evlendi bir yil olmadanda bebegini kucagina aldi allahin isi

canim çok tebrik ederim seni.allah tamamina erdirsin.allah kucağina aldiğin günleride göstersin.herşey gönlünce olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…