3. kez boş gebelik yardııııım :(((((

Merhabalar üzerinden uzun zaman geçmiş ama yine de görüp cvp verirseniz sevinirim bende ilki 2017 Kasım 2.si 2019 haziran ve 3.sü 2019 22 Ağustos olmak üzere 3 kere boş olduğu için kürtaj oldum 3.yü vajinal bakinca bebeği gördüler ama kalp atışı olmadığı için kürtaj ettiler sonraki sürece siz ne yaptiniz sağlikli bebeğiniz oldu mu
Merhabalar üzerinden uzun zaman geçmiş ama yine de görüp cvp verirseniz sevinirim bende ilki 2017 Kasım 2.si 2019 haziran ve 3.sü 2019 22 Ağustos olmak üzere 3 kere boş olduğu için kürtaj oldum 3.yü vajinal bakinca bebeği gördüler ama kalp atışı olmadığı için kürtaj ettiler sonraki sürece siz ne yaptiniz sağlikli bebeğiniz oldu mu
Merhaba canım çok geçmiş olsun bende iki kez boş gebelik yaşadım 2017 de 5 ay aralıkla şimdi şükürler olsun sağlıklı bir kızım var 8 aylık doktorlar herşey normal dediler olabiliyor sebebini bilmiyoruz demişti bana birdaha çocuğum olmaz dişte düşünmeye başlamıştım korkuyorumdum çok ama şükür tedavi da görmedim hamile kaldım tekrar bis gebelik sandım yine ama şükür hersey normal bu arada ben birinde 9 haftalik digerinde 10 haftalikti kürtaj olduğumda bende kese vardı kese büyüyor du ama ici boştu bekleyélim belki zamanla gözükür 10 haftaya kadar bekleyebilirz demişti doktor ama malesef ama 3.kez hamile olunca da ben kendim gitmedim doktora 11 haftalikti gittiğimde kalp atışıni duydum herseyini gördüm binsukur rabbime allahım isteyen herkese nasip etsin kimsenin kucağına boş bırakmasın

sana da geçmiş olsun canım. doktor sanadamı kürtaj önermedi? kese gözüküyormuydu? bende bu sefer kese bile olusmamis doktor ben hamilelik göremiyorum söyledi halbuki 5 haftalığımda hcg değerim 1120 çıkmıştı, dünse 650e inmiş. Doktor ilk önce dış gebelikden şübhe duydu ama hcg değerim düşünce bana şükürki dış gebelik değil dedi ve bana kürtaj yapmadan kendiliyinden düşük yapacaksın dedi ama hala bir şey yok. çok endişeliyim. Allah yavrunuzu bağışlasın inşAllah kardeş gelir tez zamanda
Siz kimyasal gebelik yaşamışsıznız boş gebelik değil bu o zaman

😔 Çook geçmiş olsun. İnşâAllah hayırlısıyla Rabbim sizede,isteyen hakkeeden herkese annelik duygusunu tatmayı nâsip eder inşâAllah🌸🌸

Merhaba canim benim bir sorum var benim bir oğlum var sonra ikimize boş gebelik yaşadım kürtaj oldum şimdi tekrar hamileyim ve korkuyorum tekrar ayni seyleri yasamaktan açaba sen ne yaptın sonra tekrar hamile kaldın mi benim ayni eşten bir çocuğum var ama sonrası iki kez boş gebelik şimdi hamileyim amakorkmaktan sevinemiyorum
Bile boş gebeliğin nedenini bile kimse söyleyemiyor
Mrb bnmde bir cocugum var,2.5 yasindayken tekrr hamile kaldim mol gbelik 3sene snra boş gbelik akabinde 4 ay sonra tekrat bos gebelik yaşadım, benim gibi olanlar varmi acaba lutfen paylasirmisiniz...

hepinize geçmiş olsun arkadaşlar benim 5 yaşında bir oğlum var. mart ayında hamile kaldım gebeliğim yavaş ilerliyordu 8. haftada boş gebelik nedeniyle kürtaj oldum. Şu an 9 haftalık hamileyim gebeliğim yine geriden geliyor embriyo görünüyor ancak 2 haftadır kalp atımı görünmüyor. Doktor yine kürtaj dedi. Sebebini bilmiyoruz, bir daha hamile kalmaktan korkuyorum. Benim durumumda olup Tüp bebek ve aşılama deneyen var mı ? onlarda da böyle bir durumla karşılaşır mıyım?

hepinize geçmiş olsun arkadaşlar benim 5 yaşında bir oğlum var. mart ayında hamile kaldım gebeliğim yavaş ilerliyordu 8. haftada boş gebelik nedeniyle kürtaj oldum. Şu an 9 haftalık hamileyim gebeliğim yine geriden geliyor embriyo görünüyor ancak 2 haftadır kalp atımı görünmüyor. Doktor yine kürtaj dedi. Sebebini bilmiyoruz, bir daha hamile kalmaktan korkuyorum. Benim durumumda olup Tüp bebek ve aşılama deneyen var mı ? onlarda da böyle bir durumla karşılaşır mıyım?
Gecmis olsun sanada berfin333,doktorum bana sen arastirmaya gitsende sana test yapmayabilirler dedi cunku sağlıklı cocugun var dedi,anlayamadim icim rahat degil napacagimi bilmiyrm,sen ne durumdasin suan peki?

Teşekkür ederim bugün kürtaj oldum,tıbbi genetikten randevu alacağım,inşallah sıkıntı çıkarmazlar. Sende dene bence inşallah test yaparlar.

Teşekkür ederim bugün kürtaj oldum,tıbbi genetikten randevu alacağım,inşallah sıkıntı çıkarmazlar. Sende dene bence inşallah test yaparlar.
Tibbı genetige gitmek için sevk gerekmiyormu?yani kurtaj eden dok.gondermesi gerekmiyormu nasil gideceksinn?

Çok geçmiş olsun benim de 1 tane çocuğum var 6 yaşında.2. olmadı 3 kere kürtaj oldum.2.ve 3.kürtajımın arası bir buçuk ay Rabbim kimseye göstermesin.Benim doktorum genetik olduğunu düşünüyorum dedi yarin genetiğe gideceğim.Ama 1 tane çocuğum var nasil genetik olsun ki

Doktorun ne dedi tam olarak arastirmaya gönderdimi seni ,bana cocgun oldugu icin yapacak bisi yok ust uste denk gelmistir dedi
Benimki de aynen tamamen şanssızlık üstüste gelmiş dedi ben üsteleyince genetiğe git dedi 3 kere şanssızlık olur mu vardir bir sebebi dedim

Çok geçmiş olsun benim de 1 tane çocuğum var 6 yaşında.2. olmadı 3 kere kürtaj oldum.2.ve 3.kürtajımın arası bir buçuk ay Rabbim kimseye göstermesin.Benim doktorum genetik olduğunu düşünüyorum dedi yarin genetiğe gideceğim.Ama 1 tane çocuğum var nasil genetik olsun ki
Kafayi yememek elde degil iste,korkuyor insan bir daha denemeye,bende 3.kurtajimi 15 gun once oldum ama bnm ilk kurtajim mol gebelikti,bos gebeliklerle ilgisi şansa ust uste gelmis dedi,napcagimi bilmiyrm cocuk oldugu icin test yapmazlar diyip gindermedi bir yere

İki çocuğum var Altı ay önce boş gebelikten kürtaj oldum suan yine hamileyim progesteron çok düşük 6 bu da düşecek muhtemelen yine kürtaj Okadar üzgünüm ki

İki çocuğum var Altı ay önce boş gebelikten kürtaj oldum suan yine hamileyim progesteron çok düşük 6 bu da düşecek muhtemelen yine kürtaj Okadar üzgünüm ki
Cok gecmis olsun l,gercekten cok skntili durum,dok size nasil bir yol izleticek bakalim,cocgun var arastirmaya gerek yok diyorlar

Cok gecmis olsun l,gercekten cok skntili durum,dok size nasil bir yol izleticek bakalim,cocgun var arastirmaya gerek yok diyorlar
Aynen araştırmaya gerek yok olabilir diyorlar ama ben bi daha hamilelik düşünürsen kan sulandırıcı kullanmayı düşünüyorum

Aynen araştırmaya gerek yok olabilir diyorlar ama ben bi daha hamilelik düşünürsen kan sulandırıcı kullanmayı düşünüyorum
Anladım,cok zor
anladim,bende baska bi dok. Gitmeyi düşünüyorum bende bi dahaki adet dönemime gelmeden..insallah iyi olur hersey ,iyi haberler aliriz insallah

Mrb bnmde bir cocugum var,2.5 yasindayken tekrr hamile kaldim mol gbelik 3sene snra boş gbelik akabinde 4 ay sonra tekrat bos gebelik yaşadım, benim gibi olanlar varmi acaba lutfen paylasirmisiniz...
Merhaba bende ıki kez boş gebelik yaşadım kurtaj oldum her defasında ama 3.kez hamile kaldım.ve herşey normal şükürler olsun bebeğim.8 aylık şuan 🤩

Merhaba bende ıki kez boş gebelik yaşadım kurtaj oldum her defasında ama 3.kez hamile kaldım.ve herşey normal şükürler olsun bebeğim.8 aylık şuan 🤩
baska cocgunuz varmi,en son hamile kalmadan once dikkat ettiginiz birsey oldumu?kaç ay sürdü arasi ,benimde bir cocgum vr ilki mol gebelik 2. 3. Sü bos gebelik oldu

X