Yöresel Tarif 3.Hafta Pınar Labneli İftar Sofraları Yarışması Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli İftar Sofrası '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
yavrum ihtiyacın yoksa takıma gerek yok ya :)
gereksiz pahalılar.
ben daha hiçbir yarışmada takım kullanmadım
Ne önerirsin çok ciddi soruyorum ihtiyacım var kardeşim bile bu ne böyle hiç duzgun tabağın yok dedi bir adet beyaz servis tabagim vardı her yarisma da kullandığım foto çekerken yere düşüp kırdım daha da düz beyaz yok ben düz beyaz istiyorum :))

bak daha az önce önce english home da gördüm indirimli güzeldi çok

bak daha az önce önce english home da gördüm indirimli güzeldi çok
Valla ben çok para vermem orası çok pahalı geliyor hep bana dünden beri site site gezdim alışveriş için :)) tek parça daha pahalı takıma göre :)) ama bakarım dediğin yere de :))

porland' a gitme imkanın varsa ya da fabrika mağazasına denk gelirsin defosunu arasan bulamayacağın ürünleri çok ucuz oluyor

Bence çok gösterişli bir takım alma yani kullanabileceğin şık,sade bir şey al:)Çok pahalı olursa çocuklar küçük kıyıp çıkarmazsın bile:)O zaman bir anlamı yok:)

Avm lerde oluyor :)Porland mağazası:)Gerçi Minik biizm burada avm yok demişti:)
ben de gidip denk geldikçe alıyordum tabak çanak almayı çok seviyorum ama artık kendimi kontrol etmeye karar verdim bakıp geçiyorum :) keramika' nın da güzel tabakları oluyor fiyatları da uygun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…