3.gün embriyosu taze transfer 11.gün idrar testi negatif

eskrde

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2022
96
31
32
Arkadaşlar merhaba 8 agustosta transfer oldum 3.gün embriyosu 12 agustosta ovitrelle vuruldum 10.güne kadar idrar testlerim iğne etkisiyle pozitif çıkmıstı bugün 11.günüm idrar testim negatif silik bile değil yarın kan vericem test günüm. Kanda pozitif görme ihtimalim var mı aynı durumu yaşayanlar lütfen tecrübelerinizi yazarmısınız bu ikinci denememdi çok yıprandım cevaplarsanız sevinirim

Transferden sonra ovitrelle yapıldığını duymamıştım ben opu dan 36 saat önce yapmıştım ama kesin sonuç için kan vermek en iyisi hakkınızda hayırlısı olsun

Ben de transfer sonrası ovitrelle vurundum. Kan değerimi etkiledi sizin gibi erken değil ama testten önceki gün vurundum dr öyle istedi. İkinci değerim düştüğü için tutmadı sayıldı. Kanda bir değer çıkabilir ama ikinci kan her türlü istenecektir diye düşünüyoru

Transferden sonra ovitrelle yapıldığını duymamıştım ben opu dan 36 saat önce yapmıştım ama kesin sonuç için kan vermek en iyisi hakkınızda hayırlısı olsun
Teşekkür ederim ovitrelle tutunmayı kolaylaştırıyormuş o yüzden vuruluyormuş dondurulmuş transferde vurulmuyor benimki tazeydi

Testten önceki gün neye fayda edecek ki transferden bir kaç gün sonra vurulur benim bildigim tutunma o günlerde oldugu icin gerci bende bir işe yaramadi transferimde cok zor gecmisti zaten

Teşekkür ederim ovitrelle tutunmayı kolaylaştırıyormuş o yüzden vuruluyormuş dondurulmuş transferde vurulmuyor benimki tazeydi
Ben de 17 Ağustosta taze transfer oldum ama doktorum bana söylememişti yarın kendisine sorup ben de ovitrelle ile desteklemek isteyeceğim sonuçta emek veriyoruz çok zor bir süreç gerçekten

Ben de 17 Ağustosta taze transfer oldum ama doktorum bana söylememişti yarın kendisine sorup ben de ovitrelle ile desteklemek isteyeceğim sonuçta emek veriyoruz çok zor bir süreç gerçekten
Her doktorun tedavisi farklı oluyor siz doktoruna sorun içiniź rahat edecekse bu işler nasip işi birazda inşallah sonucunuz pozitif olur ilk denemeniz mi

Her doktorun tedavisi farklı oluyor siz doktoruna sorun içiniź rahat edecekse bu işler nasip işi birazda inşallah sonucunuz pozitif olur ilk denemeniz mi
Teşekkür ederim inşallah hakkımızda hayırlısı olsun. Benim 2. denemem oldu ilki donmuş transferdi bu kez taze transfer oldu dediğiniz gibi her doktorun bir yöntemi var ama sormakta fayda var

Kan sonucuZ ne çıktı

Ben de taze transfer oldum. Bana da ovitralla vurdular yarım sözdü benim. Transfer günü vurdular ilk kez böyle bir sistem gördüm ben de. Hepimiz için hayırlısı olsun

Merhaba hanımlar anladığım kadarıyla tüp bebek denemeleriniz var ben de düşünüyorum. Ovitrelle 11. Günüm bugün testim negatif. Sanırım tutmadı. Bir sonraki dönemde tüp bebek deneyeceğiz fakat hiç bir bilgim yok bu konuyla ilgili. Nerelerde yaptırdunız maliyeti ne oldu benimle paylaşırsanız mutlu olurum

Ben ilkini özelde yaptirmistim tutmadi maddi olarak yoracagı için şu an devlette deniyorum raporlu oldugu icin özeldeki kadar ödemiyorum transfer olmayi bekliyorum siz aşılama mı yaptırdınız

Rapor nasıl nerden çıkardınız benim iki negatif tüp bebek denemem var çıkar mı acaba

Rapor nasıl nerden çıkardınız benim iki negatif tüp bebek denemem var çıkar mı acaba
Ben şehir hastanesinde yaptiriyorum benden gerekli evraklari aldilar rapor hemen çıktı bazı arkadaşlar raporun cikmasi çok uzun sürüyor yazmislar forumda ama benim bir günde halloldu hastaneden hastaneye degisiyor sanirim

Ben ilkini özelde yaptirmistim tutmadi maddi olarak yoracagı için şu an devlette deniyorum raporlu oldugu icin özeldeki kadar ödemiyorum transfer olmayi bekliyorum siz aşılama mı yaptırdınız
Yok ben klomen+ovitrelle denemesi 2. Kez. Sanırım bu da başarısız oldu iğnenin 12. Günü bugün hiç bir belirti yok dünkü testim negatifti. Yaşım da 40 oldu artık kaybedecek fazla vaktim yok o yüzden tüp bebek deneyelim diyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…