3-cu bebegime hamilemiyim?

sevil_8

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2009
618
2
Arkadaslar dogumdan sonra zaten karnim vardi eritemedim fazla kilolari.Ama dun misafirliye gitmistim dedilerki sen hamilemisin.Midemden karnima dogru bi siskinlik var.Aynen hamileliklerimde oldugu gibi.Zaten 3-cu bir cocuk dusunuyorum.Ama test ettim negatif cikti.Reqlime daha 1 hafta var.Sizce daha test etmek icin erkenmiymis?

bir de yatarken falan karnimda bi kalp atisi gibi bisey hissediyorum.Eger hamile kaldiysam 2 haftalik olmali cunku iliski gunum 11 temmuz
son adetim de 1 temmuz
2 haftalik bebekte kalp atisi hissedilirmi?

canim test yapmak icin erken ama kalp atisi olamaz 6haftada oluyor bebegin kalp atisi yani usgde 6.haftada duyuluyor sen 2haftalik bebegi birak duymayi usgde dr bile goremez adetin gecikince yap testi nebu acele sanki ilk bebegin :-)

adetine daha 1 hafta varmis, idrarda birak sanirim kanda bile cikmaz :44:
o karnindaki kalp atislarida segirmedir...
adetinin gecikmesini bekle ondan sonrada kan testi yaptir derim Insallah hamilesindir :KK49::KK49:

hayırlısı olsun ama adetin gecikmeden belli olmaz diye biliyorum ben de..adetinden 3 gün gecikince bile pembe bi leke çıkıyor idrar testnde,
o zamana kadar bekle istersen:44:

karnında hissettiğin kalp atışı olamaz.
bu kadar erkende idrar testiyle çıkmaz.
kan testiyle öğrenebilirsin.

karnında hissettiğin kalp atışı olamaz.
bu kadar erkende idrar testiyle çıkmaz.
kan testiyle öğrenebilirsin.

evet cnm peki karnimda midemden baslanan asagiya dogru bir sisginlik var
sanki hamilelige hazirlaniyor gibi karnim daha erken degilmi?

canım o bahsettiğin şişlik bende her ay oluyor resmen adetime yakın hamile göbeği oluyor bende görsen kesin hamile dersin ama 4 yıldır hiç hamile kalamadım.
yani o göbek gebeliğe falan hazırlanmıyor öyle olsa ben çokktttaann anne olurdum.
ama inş çok istiyorsan sen hamilesindir.
rabbim gönlüne göre versin.

X