Aile Planlaması 3. Çocuk

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Ayy valla benim oğlumda öyle senin daha kız küçükmüş zaten üçüncü olsa bile şimdi olmasın benimde kizim eylülde 8 oğlun nisanda 4 olacak ama dediğim gibi oğlum çok düşkün kıskanıyor ablasını bile sevince bebek gelince napariz bilemiyorum birde sürekli yanımda olmak istiyor hamilelik dönemim de ilgilenememekten kokuyorum bende sizin nasıl geçmişti? bebek doğuncada kolay kabullenecek gibi degil

Cok çok zor oldu emzirmemi istemedi kucaklamami istemedi hastaneye geri goturelim bırakalım anne diyordu bazen öyle anlarım olduki ağladığımı bilirim oglum halende öyle Akrep burcu ve fazlasıyla kıskanç en ufak birseyde beni sevmiyorsunuz diye ağlayan bir çocuk yarim gün okula verince oğlumu birazcıkta olsa rahatladım açıkçası seninkilerde büyümüşler maşallah kendine güveniyorsan hiç düşünme 3 yu yap derim

aynen canım kuçuk olsalardı cesaret edemezdim zaten hahaha akrep mi simdi sizi daha iyi anladım benim burcumda akrep Allah kolaylık versin benim oğlum da boğa o da hiç istemez bebek sevmemi ama zamanla oturur diye düşünüyorum...İnşallah...

üçüncüye gerek yok mu diyorsunuz şaka bir yana çevremdeki insanlarda bir kızın bir oğlun var neden rahatını bozuyorsun diyo :/
Aynen teyzemın 2 tane vardı bır tane daha yaptı okadar yaramazdı kı ucuncu anlatamam.uyumaz yemek yemez ve aglardı.o sırada annenem de hastalandı yanı yaptgına yapacagına pişman oldu

Aynen teyzemın 2 tane vardı bır tane daha yaptı okadar yaramazdı kı ucuncu anlatamam.uyumaz yemek yemez ve aglardı.o sırada annenem de hastalandı yanı yaptgına yapacagına pişman oldu
Benimde oğlum çok hareketli ve bana çok düşkün ablamız kardeş istiyor anlayışlı ama oğlum komşunun bebeğini sevince bile hemen üstüme gelir sürekli kucağımda bebek gelirse krese veririm diye düşünüyorum ama...

Ayy cok az kalmış. Normal doğum mu olacak sezaryen mi canim
Yok canım ikisinide normal dogurdum inşallah üçüncü gelirse onu da öyle istiyorum ben aksine sezaryenden korkuyorum ya... insallah bir sorun çıkmaz Yasin nasıl doğmuştu:)?

ayy hayirli olsun.Allah tamamina erdirsin saglikla kucağıniza almak nasip etsin insallh..

darisi tum evlat isteyenlerin basina
cook tesekkur ederım canıım :) ucuncu cocuk olsun mu olmasın mı derken yarın 3 aylık oluyoruz bıle gosterırse eger cınsıyetı bıle ogrenıcez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…