Aile Planlaması 3. Çocuk

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Aynenzor iş valla ama benim büyük oğlum ana okuluna baslicak inşallah seneye eşimde bana hep destektir sağolsun biraz da sikariz dişimizi buyuturuz inşallah sağlık olsun napalim 3 çocuklu anne olmak kolay değil

Aynenzor iş valla ama benim büyük oğlum ana okuluna baslicak inşallah seneye eşimde bana hep destektir sağolsun biraz da sikariz dişimizi buyuturuz inşallah sağlık olsun napalim 3 çocuklu anne olmak kolay değil
ayen canım haklısın benim kiz okula gidiyor zaten oglanida krese vermeyi dusunuyorum. Benim esimde cok yardımcidir sağolsun zaten bir destek olmadan olmuyor üç çocuk kolay değil dediğin gibi ...seninkiyle araları az olacak benimkinin sağlıkla gelsinler inşallah

Hadi inşallah hayırlı haberlerini bekliyorum bu arada urfada mi yaşıyorsun yoksa görev gereği mi bulundunuz burda kızımı eylülde dogurdum çok sıcak dedin ya ondan soruyorum

Hadi inşallah hayırlı haberlerini bekliyorum bu arada urfada mi yaşıyorsun yoksa görev gereği mi bulundunuz burda kızımı eylülde dogurdum çok sıcak dedin ya ondan soruyorum
Yok hiç urfada bulunmadım ama kızım eylülde 4te doğdu haziran temmuz ağustos son aylarıma denk gelmişti hava çok sıcaktı hiç kolay olmamıştı onu demek istedim :)

Yok hiç urfada bulunmadım ama kızım eylülde 4te doğdu haziran temmuz ağustos son aylarıma denk gelmişti hava çok sıcaktı hiç kolay olmamıştı onu demek istedim :)
Evet anladım urfada 50 dereceyi geçiyor sıcaklık klimanın önünde yaşıyoruz yazın. Çok zor normal insanlar için bile

Valla doğrudur canim yaşanır yani...senin tahmini doğum tarihın ne zaman doktor ne dedı?
Doğum hakkında konuşmadık daha. 2 3 güne kadar kalp atışlarını duymak için gideceğim inşallah. Ama 40 haftayı doldurduğum gün 14 eylül. Sezeryan olacağım için 38 39 arasında olması lazım ama o da kurban bayramına denk geliyor. Galiba 39 hafta dolduğu gün yani 7 eylülde bir aksilik olmazsa olsun istiyorum küçük oğlum da 7 eylül doğumlu çünkü

Aaa sezeryan olacaksan kesinlikle 7 eylül olsun ne güzel abisiyle aynı gün olur :)) Allah kolaylık versin canım sıcaklarda valla çok zor

Aaa sezeryan olacaksan kesinlikle 7 eylül olsun ne güzel abisiyle aynı gün olur :)) Allah kolaylık versin canım sıcaklarda valla çok zor
Sağol canım inşallah ben de öyle istiyorum tabi daha önceden sancı falan tutmazsa. Şimdilik sabırsızlıkla kalp atışlarını duymayi bekliyorum. Sağlıkla gelsin inşallah.

Sağol canım inşallah ben de öyle istiyorum tabi daha önceden sancı falan tutmazsa. Şimdilik sabırsızlıkla kalp atışlarını duymayi bekliyorum. Sağlıkla gelsin inşallah.
aynen canım bir aksilik çıkmazsa öyle olsun zaten :) ayy ne kadar heyecanlı ya insan her seferinde heyecanlanıyo banada haber et gittikten sonra :))

suan bulantilarin falan var mı canım
Hayret ediyorum aslında maşallah diyeyim ben kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum normalde çok bulantı halsizlik yaşardım ama maşallah bunda sadece biraz uykuya düşkünlük var başka da hiç bir sorun yok çok şükür. Yani çocuklarla ilgilenmem ev işleri falan aksamiyor şimdilik

Gerçekten öyle karnındayken farklı oluyo. İnşallah haber veririm
aynen canım mesela oğluma hamileyken sanki daha önce kızıma hamile kalmamış gibi şaşırıp heyecanlanıyordum. her doktora gidisimde ayri bir heyecan.. hamileligin üzerinden geçince unutuyor insan bir süre sonra bakalım üçüncü nasıl olacak:))

ne kadar güzel ya iki hamileligimde de bulanti halsizlik olmuştu umarım benimde üçüncüde olmazda çocuklarla ilgilenirim

Benim 2 tane bir kiz bir oglan var 3 e kesinlikle cesaret edemem zaten 2 çocuk fazlasıyla yıpratıyor ve ilgi istiyor ama yapanlar var ablam 3 tane yapti büyüttü bir Sorun yaşamadı en buyuk kızı yardımcı oluyordu herşeye zorlanmadi kv destegide vardı bir yere giderken bırakıyordu Allah herkese ne verecekse önce hayırlısını versin ama çok güZel bir duygu Allah olmayanlarada versin

kesinlikle öyle çocuk büyütmek yorucu zor bir de oğlum var ki bana cook düşkün ablamız öyle değil çok istiyor kardeş ama oğluma sorduğumuzda istemiyorum diyo geçen misafirim geldi bebeklı onu bile sevmeme izin vermedi zor alisacak sanırım:/ bizde çok seviyoruz eşimle kalabalık aileyi çocukları ama eşimden başka yardımcım yok yani varda yaşlı yormak istemem..seninkiler kaç yaşında? :))

Büyüğü erkek 5 yaşında küçüğü kiz 20 aylik Benimde kayinvalidem var ama hiç desteği yok kendine bi hayrı yok bende çok zorlandım zorlanıyorum halende oglum çok kiskanc küçüğü daha fazla ilgi istiyor hep bi yetememe duygusu var içimde ve vicdan yapıyorum oğlumu çok eziyorum mus gibi geliyor küçüğü bazen hirpaliyor ve tahammül edemiyorum Allah yardım etsin tüm annelere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…