Aile Planlaması 3. Çocuk

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Canım hem maddi hem manevi hazırız esimde bende istiyoruz çocukları kalabalık aileleri çok seviyoruz kızımda çok istiyor bir kardeş daha ama oğlum bana çok düşkün bakalım inşallah atlatiriz....canım Allah kızına sağlık sıhhat versin umarım bir kardeşi olur bu hayattaki en güzel şey benim kız kardeşim olmasaydı napardim bilmem en büyük yoldaşım destekçim üçüncü ister olsun ister olmasın ama iki çocuk kesinlikle şart inşallah olur

inşallah olur cnım inşallah olur.

Yok canım benim için iki tane yeterli çalışıyorum zaten. Bünyem 3. kaldırmaz sanmıyorum. O yüzden cesaret edemedim :)
Çalışıyorsan olmaz canım aynen bende çalışıyordum 2 aydır çalışmıyorum daha doğrusu kapattılar özel bir kurumdu bende sonra başka bir yere girmedim üçüncü gelir diye

çalışan anneyim, eger ki maddi durumum şööyleeee gayet rahat olsa, hatta sana dediğim gibi yardımcı tutabilecek kadar rahat olsaydım, kesinlikle dşünürdüm, ama bu şartlarda düşünmüyorum, allahım isteyenlere versin inşallah :)

Allah bagislasin....peki sen üçüncüyü düşünüyor musun canım

Çalışıyorsan olmaz canım aynen...amin inşallah Allah isteyen herkese versin

Iki kiz cocugum var ikiside mayista buyuk 7ye ve kucuk 4 de girecek.. Bide yaşim soyle 26 veya 27 lerde olsaydi belki boyle kararsiz kalmazdim..

yasim
31 ,artik sosialesmek istiyorum , kucugu ana okuluna verdimi yazdan sonra .. Spora yazilmayi ve kendime bakim istiyorum ama 3uncuyude istiyorum
Valla ayni ben ama ben istiyorum olacak bu bebis ya kızıma bir kız kardeş gelir belki öyle düşününce daha çok istiyorumbakalım nasip canım ama sen benden 1 yaş küçükmussun daha avantajlisin yani tabiı sana bagli nasıl istersen...sana da bir oğlan gelir belki

Canım bel fıtığın varsa zorlanirsin evet... benim yok o halde bile hamileyken özellikle son aylarda belim agrirdi eşim yardım ederdi kalkıp otururken zor işler ama sonu güzel oluyor

Canım bel fıtığın varsa zorlanirsin evet... benim yok o halde bile hamileyken özellikle son aylarda belim agrirdi eşim yardım ederdi kalkıp otururken zor işler ama sonu güzel oluyor

Dr um bel gebelik bel fitigina neden olmaz ya da olan fıtığı buyutmez demisti.
Hamileyken bilmiyordum fitigimi.
Gecen sene ogrendim.
Ama illa ki etkiliyor.bel fitigi olanlarin kilo almamasi lazim oysa ki gebelik başlı başına kilo aldirma nedeni.
Bu yüzden sıkıntılı. Ha ona gelene kadar daha is mevzusu var: )

Aynen canım zaten onu demek istedim hamilelikte kilo alınıyor illaki oğlumda 16 kilo alan biri olaraktan söylüyorum nasip canım inşallah gönlündekiler olur

Arkadasin cevabi komigime gitti ne var bunda canim.
Bu arada 4. cocuk isteyen biri olarak asla karsi degilim fikrine
Yok zaten öbür arkadaş demiş ona cevap verdim halk karar vermiyor diye kızmadım ayrıca sadece söyledim :) 4. mu vuuhuuu öbür çocukların kac yasinda canım ve sen :)

Ben 30 yasindayim
Büyük cumartesi 5 e girecek , ikinci eylülde 2 oldu en ufakta cuma günü 1 e girecek insaAllah
Aaa ikinciyle üçüncüsünün arası çok azmış hamilelikte zorlanmadın mı canım bilgilendirir misin bende yakında düşünüyorum 3 yaşında bir oğlum var ben bile düşünüyorum nasıl yapicam bakicam diye çünkü bana çok düşkün hep üstümde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…