Aile Planlaması 3. Çocuk

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Anneadayi3

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2016
544
351
Arkadaşlar 7 yaşında bir kızım 3 yaşında da bir oğlum var sizce 3. Çocuk olmalı mi

Sadece cocuklarin yaşlarına göre bi yorum yapmak zor ama.. fiziksel maddi manevi gücünüz ve isteğiniz varsa sizin karariniz..

bu tamamen sana bagli bir durum bence kendini hazir hissetmene yani benimkiler 8 ve 5 yaslarinda suan bir tane daha dusunmuyorum ama sen kendinde o enerjiyi goruyorsan allah gonlune gore versin evlat candir:)

Üçüne de eşit düzeyde imkanlar sağlayabilecekseniz, neden olmasın? Ama maddi olarak zorlanacaksanız veye manevi olarak yeterince ilgilenemeyecekseniz yapmayın. Bunu en iyi bilecek sizsiniz, buradaki kimse bilemez.
Üçüne de eşit düzeyde imkanlar sağlayabilecekseniz, neden olmasın? Ama maddi olarak zorlanacaksanız veye manevi olarak yeterince ilgilenemeyecekseniz yapmayın. Bunu en iyi bilecek sizsiniz, buradaki kimse bilemez.
Maddi durumumuz iyi eşimde bende çocuklarda istiyor ama 3. Bebek gelince öbür çocuklarıma vakit ayiramamaktan korkuyorum sadece

bu tamamen sana bagli bir durum bence kendini hazir hissetmene yani benimkiler 8 ve 5 yaslarinda suan bir tane daha dusunmuyorum ama sen kendinde o enerjiyi goruyorsan allah gonlune gore versin evlat candir:)
maddi yönden bir sıkıntı yok sadece öbür çocuklarıma vakit ayiramamaktan korkuyorum

Maddi durumumuz iyi eşimde bende çocuklarda istiyor ama 3. Bebek gelince öbür çocuklarıma vakit ayiramamaktan korkuyorum sadece
Ne kadar zamanım var desen yine ihmal edersin diğerlerini ister istemez,olan da en çok ortancaya oluyor.sizin bileceginiz iş ama kendini de çocukları da yıpratmaya degmez

İkinci cocuguma hamileyim.nasil dengede tutucam diye dusunuyorum.3.cocuk cesaret edemem diyee dusunuyorum.saglik sihhat versin herkesin cocuguna.dogacak olanlara da....ins

X