3 bucuk aylik burnusum..( resimli) yorum kizlar...

canim burnuna bayildim bende gidicem yaza görüsmeye almanyadan ama nasil yaparim bilmiyorum mail attim cevap bekliyorum 2 hafta öyle bantla vs durmak mumkun degil özelliklede kirsal bi kasabada duracagim icin ailemle.bana 7 gunde tamamen acilmasi gereken bir ameliyat uygulamasini istedim..valla cok begendim harika burnun var.gecmis olsun.

canim benim istersen emre beyin direk cep telini verebilirim maili felan bekleme benim verdimi sölersin....valla kendisiyle konus daha iyi olar mucuks...saol begendigin icin tsk seker...sen almanyanin neresinden

Bayılıyorum senin burnuna yaa :) Çok güzel özellikle kavisi tam istediğim gibi :) Kusursuz yani :) Yüzüne de çok yakışmış e daha ne olsun :nazar: İnşallah herkesin ameliyat sonucu böyle başarılı olur.

canım burnunuda senide beğenen biriyim biliyorsun :)) ama olumsuz birşey diyeceğim ve sakın kızma bence o saç hiç güzel durmuyor daha doğal makyajlarda yapsan harika olucaksin eminim :)) sadece öneri mucux hayatım :)

ben senin burnunu yerimm hazır alçıdayken bakim burnuna bol bol öle şekil alsın :p:p maşallah süphanallah amann yaa asıl stres şimdi başlıcak ay aman burnuma bişi olmasın diye ha bire endişe pff xD

Açelyacım çok güzel canım rewsimlerin ve burnun.Hep böyle güle güle kullan Canım.Çok güzel ya gerçekten.

Bayılıyorum senin burnuna yaa :) Çok güzel özellikle kavisi tam istediğim gibi :) Kusursuz yani :) Yüzüne de çok yakışmış e daha ne olsun :nazar: İnşallah herkesin ameliyat sonucu böyle başarılı olur.

bende sana bayiliyorum skeer:) begenmene sevindim iyiki varsiniz ya gercekden....cok cok cok cooookkk tsk ederim canisi mucuks:):KK19:

canım burnunuda senide beğenen biriyim biliyorsun :)) ama olumsuz birşey diyeceğim ve sakın kızma bence o saç hiç güzel durmuyor daha doğal makyajlarda yapsan harika olucaksin eminim :)) sadece öneri mucux hayatım :)

yerim seni de hele:) yok delimisin ben hic kizmam meraklanma rahat ol valla bak:)) nasil yapim sacimi sence bende degismeyi dusunuyom ama hangi renk ucuk bi renk bakicam:)) ama sen modelinimi diyon canisi yoksa renginimi mucuks:)):KK69:

ben senin burnunu yerimm hazır alçıdayken bakim burnuna bol bol öle şekil alsın :p:p maşallah süphanallah amann yaa asıl stres şimdi başlıcak ay aman burnuma bişi olmasın diye ha bire endişe pff xD

canimsin...insallah seninde senin tam istedigin bi burun cikar ortaya....ama cikicak hissediyom:) mucuks...efet asil is ameliyatdan sonra düsüyor:)) haaa bu arada cok nazli birisi olup cikicaksin benden sölemesi:))) ebn hastanedeyken anneme ve babama ikide bir hadi yanamdan öpün bak yyatakdayim ben ameliyat oldum diye hergun natz yapiodum ...gerci o huy kalici kaldi sanirim:))):KK17:

maşallahhh maşallahh vallahi harikaa bende böyle istiyorummmmmmm darısı başıma inşşş =)))

mucukasssskk:)) sibushe...insan öyle mutlu oluyorki tarifi imkansiz..... insallah seninde istedigin gibi olurda bende sana yorum yazmak nasip olar:))):KK31:

Açelyacım çok güzel canım rewsimlerin ve burnun.Hep böyle güle güle kullan Canım.Çok güzel ya gerçekten.

canimsin...o guzellik sensin canisi..cok cok tsk ederim kalbden....insallah bitanem cümlemize ALLAH bizi ve burnumuzu korusun.... hep birlikde nice guzel gunlere diyorum...:KK16:

yerim seni de hele:) yok delimisin ben hic kizmam meraklanma rahat ol valla bak:)) nasil yapim sacimi sence bende degismeyi dusunuyom ama hangi renk ucuk bi renk bakicam:)) ama sen modelinimi diyon canisi yoksa renginimi mucuks:)):KK69:

ben rengini diyorum hayatım rengini biraz daha açsan varyaa fıstık gibi olacannn :) yani şöyle güzel bi kumral kız olsann erkeklerin başını döndürürsün :) :KK76:

ben rengini diyorum hayatım rengini biraz daha açsan varyaa fıstık gibi olacannn :) yani şöyle güzel bi kumral kız olsann erkeklerin başını döndürürsün :) :KK76:

haaa öyle desene:)) acicam saten bende su sira düsünmüyor deilim bitabem..ama renge karar vermis degilim henuz..farkli bi ton denicem:):KK62:

canimsin...insallah seninde senin tam istedigin bi burun cikar ortaya....ama cikicak hissediyom:) mucuks...efet asil is ameliyatdan sonra düsüyor:)) haaa bu arada cok nazli birisi olup cikicaksin benden sölemesi:))) ebn hastanedeyken anneme ve babama ikide bir hadi yanamdan öpün bak yyatakdayim ben ameliyat oldum diye hergun natz yapiodum ...gerci o huy kalici kaldi sanirim:))):KK17:

sorma ben naz yapmadan annem gece gündüz nazlattı pek bi ilgi alaka gördüm hehe D: dün gece çok baktım aynada sanırım istediğim gibi olmicek gibi geliyo ne bilim :KK59:

sorma ben naz yapmadan annem gece gündüz nazlattı pek bi ilgi alaka gördüm hehe D: dün gece çok baktım aynada sanırım istediğim gibi olmicek gibi geliyo ne bilim :KK59:

dettt döferim seni guzel olucak senin burnunda hüsnü kuruntu yapma:) tadini cikar bol bol naz yap hazir firsat varken yerim senii..haberlerini bekliyorum canisi.. guzel gunler seni bekliyor...:KK48:

süper canımmm çok başarılı.gerçekten de 10 yaş gençleştirmiş.iiki ameliyat olmuşsun yaa :KK19:

Çok güzel olmuş maşallah. Tam da benim istediğim burun küçük, zarif ama ben böyle bi buruna sahip olamadım. Profilden iğrenç görünüyor. Senin profil mükemmel olmuş. Bence profil çok önemli çünkü en fazla profilden görünüyoruz. Güle güle sağlıcakla kullan.

X