3 bucuk aylik burnusum..( resimli) yorum kizlar...

ACELYAM

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2010
694
5
42
ahanda ben ve burnusum gene huzurlanizda kizlarrrrrrrr:) yorumlarr please...

Son düzenleyen: Moderatör:
açelyam çok harika burnuşun yaa o ilk tasarım resminle alaksı yok saç rengin falan da çok güsel olmuş snazar değmesin inş büyük değişim olmuş:KK3:

açelyam çok harika burnuşun yaa o ilk tasarım resminle alaksı yok saç rengin falan da çok güsel olmuş snazar değmesin inş büyük değişim olmuş:KK3:

canimsin bitanem ..zaten o tasarim benim ameliyat oldugum doktorun tasarimi deildi..saolasin bitanem ALLAH cümlemizi nazarlardan saklasin mucuks...:nazar::nazar:

çok güzel olmuş canım burnun, resmen 10 yaş gençleşmişsin çok cici olmuşsun çok güzel olmuşsun

harika görüyosun:))) minik..doğal...çok düzgün..çok güzel:))) mutlu..keyifli günlerde kullan burnuşunu tatlım:)) :nazar:

canimsin bitanem ..zaten o tasarim benim ameliyat oldugum doktorun tasarimi deildi..saolasin bitanem ALLAH cümlemizi nazarlardan saklasin mucuks...:nazar::nazar:
cnm harika yaa nazar değmesin inş benim de yıllardır psikolojim bozuk bu burun yüzünden çok takıyorum elim burnunmda devamlı burnum yüzünden kendime güvenim az çalışamıyorum bile sürekli mutsuzum sanıyorum herkes arkamdan bişi diyor burnum hakkında iyice eve kapandım cesaretim de yok açıkcası çok korkuyorum narkozdan ama burnuma çok kafa takıyorum:KK5:hep güven eksikliği insanların arasına katılamıyorum kendimi çok çirkin görüyorum hep offfffffffff

slm burnunuzu çok yakışmış güzel de olmuş. ama benim merak ettiğim sorun şu. ben doğal bir burun istiyorum. yanlış anlama ama seninki önden sanki biraz estetik olduğu belli. ya da fotodan öyle geldi bana. sormak istetiğim şu kimse sana burnun estetik mi diye soruyo mu? yani aslında emre ilhanın acaba burunları genelde çok güzel ve estetikli gibi duran burunlar mı bunu merak ediyorum ona göre revizyon olücam da .. teşekkürler

süpper görünüyo bayıldım.cesaretimi toplayabilirsem darısı bana...

harika görüyosun:))) minik..doğal...çok düzgün..çok güzel:))) mutlu..keyifli günlerde kullan burnuşunu tatlım:)) :nazar:

mucukss:)) senin burnunda cok cici cok tatli..resmine her bakdigimda su yaprak dökümündeki bayan var ya fikret...durusun onu andiriyor.. yerim seni:) sende yeni burnunua guzel gunlerde kullan tatlium...:KK70:

cnm harika yaa nazar değmesin inş benim de yıllardır psikolojim bozuk bu burun yüzünden çok takıyorum elim burnunmda devamlı burnum yüzünden kendime güvenim az çalışamıyorum bile sürekli mutsuzum sanıyorum herkes arkamdan bişi diyor burnum hakkında iyice eve kapandım cesaretim de yok açıkcası çok korkuyorum narkozdan ama burnuma çok kafa takıyorum:KK5:hep güven eksikliği insanların arasına katılamıyorum kendimi çok çirkin görüyorum hep offfffffffff

ucucam sana kendini birakma canisi:KK43::KK43::KK43: özelime gelde dertleselim böyle düsünmeni istemiyorum.. insallah sende olursun inanki seni o kadar cok iyi anliyorumki...bir zamanlardaki beni hatirlatmiyor deilsin:KK43:

Merhaba, ben gayet beğendim. Benim estetik olmuş ya da olmamış görünme gaygım yok. öenmli olan okka gibi ve güzel durması. Emre İlhan'ın referasnlarına bakınca da gayet başarılı ameliyatlar görüyorum.
Geçmiş olsun. Yaptırmış hem kurtarmışsın hem de güzel bir burun olmuş..

slm burnunuzu çok yakışmış güzel de olmuş. ama benim merak ettiğim sorun şu. ben doğal bir burun istiyorum. yanlış anlama ama seninki önden sanki biraz estetik olduğu belli. ya da fotodan öyle geldi bana. sormak istetiğim şu kimse sana burnun estetik mi diye soruyo mu? yani aslında emre ilhanın acaba burunları genelde çok güzel ve estetikli gibi duran burunlar mı bunu merak ediyorum ona göre revizyon olücam da .. teşekkürler

canim tsk ederim...inanki bendeki burnu disardan kimse anlamiyor beni tanimayanlar hic kimse bir kere sormadi burnun estetikmi diye yemin ederim...ben ne asiri dogal nede cok yapmacik bir burun istedim..yani ikisinin ortasi olsun istedim ne bilim iste böyle cikdi firindan:) ama ben cok cok mutluyum....ALLAH im tum olmak isteyenlerin dilegini istedigi burnu versin...bitanem bende emre beyin yaptigi butun burunlari incele..yaptiranlarla kontak kur..ben sahsen öle yaptim..foruma gelmeden once ooo baska baska doktorlar vardi kafamda:)...egerki istanbulda oturuyorsan git bi görus derim sonucda görüsmeden hic bir ücret alinmiyor...hem görüsmeye gittiginde bekleme salonunda beklerken bi suru hastanisinda canli görme firsatin oluyor konusup sorabiliyorsun..sevgiyle kal...

süpper görünüyo bayıldım.cesaretimi toplayabilirsem darısı bana...

tsk ederim ..inankkii aynaya bakmak cok guzel bir duygu yaa..simdiki kafam olsa coook önceden yaptirirdim..ama hersey naip iste..darisi sana:)) topla cesaretini en korkaki bendim :):KK8:

canim burnuna bayildim bende gidicem yaza görüsmeye almanyadan ama nasil yaparim bilmiyorum mail attim cevap bekliyorum 2 hafta öyle bantla vs durmak mumkun degil özelliklede kirsal bi kasabada duracagim icin ailemle.bana 7 gunde tamamen acilmasi gereken bir ameliyat uygulamasini istedim..valla cok begendim harika burnun var.gecmis olsun.

Merhaba, ben gayet beğendim. Benim estetik olmuş ya da olmamış görünme gaygım yok. öenmli olan okka gibi ve güzel durması. Emre İlhan'ın referasnlarına bakınca da gayet başarılı ameliyatlar görüyorum.
Geçmiş olsun. Yaptırmış hem kurtarmışsın hem de güzel bir burun olmuş..

tsk ederim canisi..... aynen zaten taniyanlar biliolar estetikoldumu sadecetanimaynlar bilmiolardi...efet emre bey alaninda gercdekden cok cok iyi
..düsün ben bide cokpinpirikliyimdimdir.. efet kurtuldumya ALLAH ima cok sukur:KK9:

X