Aile Planlaması 3 aylık koruma iğnesi

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Hic tavsiye etmiyorum 3 defa vuruldum. Reglim olmuyo kadar azaldi,kilo aldirdi,heryerim sivilce doldu ayrica zaten sinirliydim iyice sinirli oldum mahvetti beni. Kasim sondu biraktim dr etkisi bir yil sürer dedi bir daha on çocuk yaparim yinede iğne vurulmam. En yakin arkadaşım 53ten yukarı çıkmazdı igneden sonra 60dan aşağı düşemiyor resmen depresyona sokuyor insani

Kullandım canım sürekli ara kanama yapıyo böyle koruyo kesin hastayım diye diye adam boşucaktı resmen ayda 1hafta kanama olmazsa iyi yani 2kere vuruldum yani 6 ay de bıraktım 1 yıl kanamam devam etti psikolojisini de bozuyo insanın

Kullandım canım sürekli ara kanama yapıyo böyle koruyo kesin hastayım diye diye adam boşucaktı resmen ayda 1hafta kanama olmazsa iyi yani 2kere vuruldum yani 6 ay de bıraktım 1 yıl kanamam devam etti psikolojisini de bozuyo insanın
Hormon zaten ister istemez mahvediyo tüm dengeyi sanki sinirim bana yetmiyomuş gbi terelli oldum çıktm iğneden sonra bende

Annem 3 aylik korunma iğnesi olmustu,sprial çıkartılmıştı yaşından dolayı, dogum kontrol hapida kullanamıyordu. Igne oldu sonra hic kesilmedi kanamalari myom oldu. Rahmi alindi baska bir doktor igne cok sagliklo degil demisti ama igneden sonra oldu. Öncesinde kontrol olmustu denk mi geldi bilmem ben tercih etmem bundan dolayı

Gözünüzü seveyim yapmayın bu iğneleri. Adamlar korunsun prezervatif hoşlarına gitmiyorsa vazektomi olsunlar. Hormonlarınızla oynamayın hanimlar

X