Aile Planlaması 3 aylık koruma iğnesi

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Ayın 3ünde vuruldum hemşire 3ocakta gel dedi ama 30gün saydım ayın 1ine denk geliyo iğne olduğum günü saymazsam 2sine denk geliyo erken mi gitsem yinede ben 3ünden önce
Siz bi sorun hemsirenize.
Benim hemsirem 30 gun sayiyor uzerine.
Ben ne olur ne olmaz diye 28. gunde vurduruyorum.

Yasmin haptı değilmi .o zahmetli geliyo bana ve unutkanlık ta var. Daha önce pre. kullanıyodu eşim .Yıne ondan kullamasıni istedim 3 y bitince ama olmaz dio adam
Yapacak birşey yok iğne iyi değil tüm dengeni değiştiriyor kendin de gördün başkada korunma yönetimi yok olsa bende yasmin kullanmam

Bende 3 aylik iğne kullaniyorum. Emzirenlere kullaniliyor. 1 yıl önce başladım 40 ım çıkınca. Ben cok memenunum. Evet ilk ay 2-3 gün lekelenme yaşadım. Dahada tık yok. Zaten hemşire bu igneyi kullandığın zaman adet olmazsin dedi. Valla rahat bence.

Bende 3 aylik iğne kullaniyorum. Emzirenlere kullaniliyor. 1 yıl önce başladım 40 ım çıkınca. Ben cok memenunum. Evet ilk ay 2-3 gün lekelenme yaşadım. Dahada tık yok. Zaten hemşire bu igneyi kullandığın zaman adet olmazsin dedi. Valla rahat bence.

Bmde lekelenme degıljı bildigin adet dünden beri durmadı

İşte bende diyorum ki bence aşırı sağlıksız birşey durması vücudunun dengesini alt üst ediyor diyorum. Bende ilk evlenirken doktora demiştim iğne olayım diye adam hayır olmaz demişti şuan neden böyle söylediğini anladım:olamaz:
Bncexe sağlıksız keşke yaptırmasaydım :)) o değilde şişmekten korkuyorum.

X