3 aylık iğne sonra şüpheli ilişki adet söltürücü ilaç durum karışık YARDIMMMM!!

narcicegi63

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2011
56
0
merhaba hanımlar yardımlarınıza düşüncelerinize ihtiyacım var.19 aylık bebeğim var doğumdan birkaç ay sonra 3 aylık iğnelerden vuruldum sonra iğneyi vurulmayı unutup 1 ay doğum kontrol hapı içtim düzene girdikten sonra 2 sefer daha iğne vuruldum tam manasıyla adet düzenimi alt üst ettim.iğne vuruldğm süreçlerde uzun süren ara kanamarlm oldu.iğneyi bıraktım yaklaşık 4 ay falan oldu bu süreçte eşim korunuodu. 1.5 ayda bir 3 hafta kadar süren ara kanamalar yaşadım.bu son ay 2 hafta kadar sanırım sadece boşalırken korunduk.tam zamanını inanın hatırlamıyorum ama bu süreçlerde de adet belirtileri yaşamaya başladım karnı ağrısı falan.öncesindede hormon dengesiziliğinden kaynaklanan yüzümde aşırı sivilcelenme ve kıllanma başladı.şu aralar azaldı.bu süreçte bir gebelik testi yaptm negatif çıktı. yaklaşık 15 günlük adet belirtisinden sonra tekrar bir test yaptım gene negatif çıkınca adet söktürücü kullanmaya başladım.başladığım gün ve 5. gün korunmadan ilişkiye girdik. ( yanlz lavaboya gittğmde hepsnn boşaldğnı düşünüyorum) ilacm biteli 2. günüm adet belirtilerim devam. ama içimde hep bir şüphevar acaba hamilelik belirtiside olabilir mi die :S belirtilerim karın bel özellikle bacak ağrısı. göğüslerde az bir hassasiyet. koyu bir akıntm yok ama çamaşrm ıslanıo sürekli adet gördüm sanıyorum. baş ağrım ve 2 gündür öğlenleri uykum var.
biliyorum çok karışık ve detaylı yazdım ama sizlerden fikirler gelirse bekleme sürecin daha rahat geçireceğim.

bence bi süre her hangi bir hormonu vucuduna yukleme.. biraz dinlensin vucudun..

eşin korunsun bu süre zarfında..

3 aylık iğne + d.kontrol hapı+adet söktürücü farlutal ile vucudunun dengesinin bozmussun..
sende farkındasın zaten bunun...

bana sorarsan böyle şeyleri bir doktora danıs..kafana göre kullanma..

Bacım niye bütün sorumluluğu sen üstleniyorsun? Biraz da bırak kocan düşünsün. Zaten yeni doğum yapmış sayılırsın yazık günah vücuduna.

X