3 aylık evliyim eşimle birlikte olamıyoruz

Simaycan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2022
239
246
Arkadaşlar 3 aylık evliyim henüz ilişkiye giremedik bir çok kez denemelerimiz oldu iki günde bir deniyoruz bazen 1 hafta ara veriyoruz jinekolağa gittik 2 ay önce alttan muayene oldum kontrol etti Organın esnek değil muhatemelen yırtılarak olucak kanaman olur biraz korkulacak birşey yok bıçak kesiği gibi bişey fiziksel bir şeyin yok korktuğun İçin olmuyor dedi ultrasonla da baktı atarax şurup ve anestol krem ayrıca kayganlaştırı verdi biraz kullan deneyin hemen olmaz zaten kendinize zaman verin dedi olmazsa gel psikoloğa yönlendirelim dedi ama ben psikoloğa gitmek istemiyorum sürekli de kafama takıyorum bu durumu bugün yapıcam bugün bu iş olucak diyorum sevişme herşey güzel gidiyor o an gelince eşimi itiyorum bacaklarını açamıyorum panik geliyor nefes nefese kalıyorum ben üstteyken denemeye çalıştık öyle de olmuyor eşim çok anlayışlı öyle beni zorlama gibi bir durum olmadı evlenmeden önce çocuk istiyordum hiç korunmayacaktım ama ona gerek kalmadı Zaten ilişkiye giremiyoruz hiç ben şu durumu aşayım yeter benim için şu anlık çocuk sonra düşünürüz ama her gün deneyipte olmayınca umudum da bitti artık son çare olarak alkol almak kaldı cuma günü ben alkol alacağım sadece öyle deneyeceğiz bunu yapmak gerçekten istemiyordum ama başka çarem kalmadı bu şekilde giderse psikolojim bozulacak çevrene bakıyorum 20 yaşındaki kızlar evlenip yapıyor ben 29 yalındayım sırf korktuğun İçin olmuyor vakinismus değilmişim çünkü doktor alttan dokunarak muayene etti bi tepki vermedim penisi de sadece başını alabiliyorum şu an İçin benim ki sadece korku atamadım içimden bir türlü çok kafaya takıyorum sizin önerileriniz var mı

Kas gevietici içseniz faydası olurmu acaba

İçtim onu da denedim hatta dün 2 tane aldım öğle akşam 1 er tane içtim yok rahat olamıyorum bir türlü panik yapıyorum çok sanki girince çok acı verecekmiş gibi bir hissiyat oluşuyor içimde

canım bende aynı sen gibiydim 1 ay zorlandım şuan bile bazen kendimi kitliyorum rahat olamıyorum 8 ay oldu bende çok ağladım zorlandım ayaklarımı açamıyordum hala zor açıyorum ayaklarını düz uzat biraz yanlara doğru aç eşin yavaş yavaş yapmaya başlasın hem o zaman gerilmeyceksin o şekilde hiç acısız oluyor kafada bitiyor kayganlaştırıcıda kullanın dene belki işe yarar

Peki çok aşırı bir acı oluyor mu girdikten sonra ben kafamda o kadar büyüttüm ki bir türlü aşamıyorum durumu bir kere yapsaydım bari sen en azından yapmışsın keşke benimde olsa olmadıkça durum daha da zorlaşıyor

hiç acı olmuyor inanır mısın ben girdi sonrada anladım girdiğini biz kastıkca acı oluyor girmesi zorlanıyo sanki bi duvar vardıda takılıyodu o kadar emindim ki ileri dogru gitmiyodu ama dediğim gibi ayaklarımı uzattım rahatladım eşime yavaş yavaş hareket etti oldu insanın psikolojisini bozan bi durum senı çok iyi anlyorum

Evet ya yalamadıkça sorun haline geldi kafamda daha da büyüdü balayım evliliğimin ilk ayları hep bununla geçti geçiyor olmayınca de sürekli ağlıyorum sen kayganlaştırıcı kullandın mı peki

Evet ya yalamadıkça sorun haline geldi kafamda daha da büyüdü balayım evliliğimin ilk ayları hep bununla geçti geçiyor olmayınca de sürekli ağlıyorum sen kayganlaştırıcı kullandın mı peki
evet ilk başlarda kullandım işe yarıyor cesaretini topla kafanı rahatlat ve dene olacak kendine güven

evet ilk başlarda kullandım işe yarıyor cesaretini topla kafanı rahatlat ve dene olacak kendine güven
Bu gece bir de dediğin şekilde deneyeceğim inşallah olurda kurtulurum artık bu yükten ya teşekkür ederim canım konuma ilgin için

Bu gece bir de dediğin şekilde deneyeceğim inşallah olurda kurtulurum artık bu yükten ya teşekkür ederim canım konuma ilgin için
rica ederim canım inşallah yardımcı olabilirmişimdir seni çok iyi anlıyorum hatta bişey daha diyim sert bir zemin olursa daha kolay olur yerde felan deneyin

Merhabalar çok gecmis olsun oncelikle benimde yaşadığım durum sizinki ile çok benzerdi. 6 ay çabaladım psikolog, kadın doğum Dru, alkol, kas gevşetici, uyuşturucu krem kas gevşetici ve alkolü kesinlikle önermiyorum anladığım kadarı ile şu an son çare bunları görüyor gibisiniz ama sorun şu ki biz beynimizde kapatıyoruz vajinamizi beyniniz kasıyor önce bunu yenmek lazım vajinismus diyorum çünkü eşinizi yitmeniz panik atak tarzı anlar yasamanizdan dolayı. Benimde aylarım bu skeil geçti kaç kutu kas gevşetici sakinleştirici bitirdim kaç kez alkol aldım denedim daha da kötü oldum. Size tavsiyem öncesinde nefes gevşeme egzersizleri yapın her gün ve tabii ki kegel sonra bazı kitaplar var vajinismus ile ilgi çok bilgilendirici kendi bedeninizi tanimsmiza yardımcı bunlardan onerebilirim. İmkanınız varsa dilator aparatlar ile çalışın biraz beyin şunu görsün evet oraya bir şey görebiliyor. Sonrasında eşli denemedi yine zorlanma olur olmaz demiyorum çünkü benimki de kalındi. Brn çok çalıştım çok egzersiz yaptım tamam artık olur cok rahatım deneyelim dediğim her denemede hüzünle döndüm geri çünkü girmiyodu. Sonrasinda sabır gün yine deneyelim dedik yine girmiyodu eşim benim dikkatimi dagitti ve bi anda yitti çok garip az bi acı duydum ama tabii beynim bana o an çok acıyor gibi gösteriyordu ama hayır kendimi kandiriyordum o kadar da acimiyordu. Sonrasında evet kanamam oldu o beni korkutmuştu ama ertesi gün geçti 1 hafta oranın iyilesmesini bekledik sonrasında p. Rahat girmeye başladı. Yani bazilarimizin zarı esneyebiliyorken bazilarimizinki esneyemiyor ve inan bana sinek ısırığı bile değil. Önemli olan o an kendini birazcık rahat bırakabilmek. Umarım en kısa zamanda yenersin sakın umutsuzluga kapılma.

Dediğin gibi aslında olay tamamen beynimizde bitiyor dün gece denedik eşimin üstünde baksır vardı bildiğim için bacaklarımı rahatla açtım o an girse girecekti eşim ama ben son anda üstündekini çıkardığını hissettim direkt üstümden ittim ben bu durumu kendim yenmek istiyorum çalışıyorum bi de zamanım fazla olmuyor doktor seanslar filan İnan o kadar zor geliyor ki şu an kendimi bi rahat bıraksam olacak aslında ama rahat olamıyorum sen alkol aldığında ne oldu peki?

Acıyacak öncelikle bunu kabul etmekle başla.Ama öldürmüyor bunu da bil.Ben korka korka izin verdim eşime burada başka postta anlatmıştım kısaca size de anlatayım; İlk gün azıcık,kanadı,ikinci gün bir tık ileri,kanadı,üçüncü gün biraz daha ileri,kanadı,derken bir seferde tamamen o seferde ben gözyaşları içindeydim sessizce ağlıyordum eşim de geçti oldu bitti diye telkin ediyordu duruyordu ama hareket etmiyordu,iş bitince kanadı acıdı ama bitti.Sonra bir iki sefer yine acıdı biraz,kanadı ama bu git gide azaldı.İnanın ben de o kadar korkuyordum ki ama kendimi şartlamıştım asla eşimi engellemeyecektim,sonuçta herkes yapıyordu benim neyim eksikti.Şimdi bir kızım var olmaz değil yani sadece neler yaşayacağınızı kabullenin ve sonsuza dek sürmeyeceğini bilin

Ayni şeyleri bende yaşadım ilk evlendigim dönem de gerçekten insan artık kendini yetersiz hissediyor yapamıyorum diye. Arkadaşın anlattığı gibi çare buldum bende kesinlikle bacaklarımı acamiyordum açtığım an kasiyordum kendimi ön sevişmeyi uzun tutun yukarıda yazılanları aynen tasdikli yorum acı olmayacak kayganlık olduğu müddetçe anlamayacaksin bile sadece sakin ol kafandan at acıyacak düşüncesini

Çok sevindim Allah bağışlasın kızınızı inşallah bizede nasip olur Aslında korkak biri de değilim normal hayatta öyle panik atağım filan yok herseye cesaret ederim ne iğne ne dişçi bi korkum olmadı şu an evlenmeden önce böyle bişeyle karşılaşacağım aklıma bile gelmezdi hatta nişanlıyken eşim ilk gün yapmayalım istersen diyordu ben yapalım olsun bitsin diyordum ama şu an 3 aydır uğraşıyoruz yoruldum da artık kafamı rahatlatamıuorım bir türlü çok zor büyük bir acıymış gibi geliyor

Ne kadar çok bu durumu yaşayan oluyormuş meğer ben hep kendimi suçladım ama yazdıklarınız bir nebzede olsa iyi geliyor bu gece deneyeceğim yine umarım olur kurtulurum teşekkür ederim

Ne kadar çok bu durumu yaşayan oluyormuş meğer ben hep kendimi suçladım ama yazdıklarınız bir nebzede olsa iyi geliyor bu gece deneyeceğim yine umarım olur kurtulurum teşekkür ederim
Evet kesinlikle bir çok kişi yaşıyor çünkü mahrem bölgemiz olduğu için hep bir koruma iç güdüsü kasma sebebi de bu zaten inşallah en kısa zaman da bu psikolojiden kurtulup istediğin gibi bebeğine sağlıkla kavuşursun

İnşallah canım çok teşekkür ederim inşallah Allah isteyen herkese nasip etsin

Canım bebeğini kolaylıkla sağlıkla kucagına alırsın inşallah. banada dua eder misin çok istiyorum anne olmak kimin duası kabul olacağı belli olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…