Bebek Beslenmesi 3 aylik bebegim geceleri uyumuyor

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

aithusaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2014
951
1.059
Arkadaslar lutfen teselli verin çıldırmak uzereyim. Bebegim 3 ayini yeni doldurdu. Yaklasik 15 gundur gece uykulari yok oldu! Bazen sabah 5te bazen 3te bazen 6da uyuyor. En erken uyudugu saat 2! Uyutmak icin 3 saate yakin vakit harciyorum mahvoluyorum sinirlerim bozuluyor. Gunduz de oglene kadar uyuyor. Bi uyanip emip biraz oyalanip tekrar uyuyor oyle ki kendi kendine uyuyakaliyor. Sanki gece 3 saatte uyuttugum cocuk o degil gibi. Gunduz uykulari da duzensiz. 15 gundur kafayi yemek uzereyim yorgunluktan ölüyorum geceden tiksinir oldum. Gunduz uyutma yorulsun demeyin lutfen cunku cok yorgun oldugunda daha beter oluyor surekli agliyor uykuya gecemiyor. Bu bir surec mi gececek mi bunu bilmek istiyorum sadece.. muzikten masaja banyo yaptirmaktan arabayla gezdirmeye her seyi denedim olmuyor uyumuyor kendi kendine duzelir dedi doktor ama hic umudum yok. Uyku egitimi vermek istiyorum ama eğitilecek bir cocuk oldugunu dusunmuyorum. Cok huysuz ve aglak bir bebek. Her seyden hemen sıkılıyor ve ciglik cigliga agliyor. Uyuyana kadar yataga birakirsam heralde komsular eve toplanir cocuga bisey oldu diye...

Lutfen Allah a sukredin .. Saglikli guzel bi bebeginiz var . Benim bebegim de iki aylik hasta ..aman ölmesinde tum gece uyumam diyenlerdenim o agladikca ben sariliyorum gececek bunlar seni seviyirim diye.. İnsam ne nankor

Lutfen Allah a sukredin .. Saglikli guzel bi bebeginiz var . Benim bebegim de iki aylik hasta ..aman ölmesinde tum gece uyumam diyenlerdenim o agladikca ben sariliyorum gececek bunlar seni seviyirim diye.. İnsam ne nankor
Gecmis olsun nesi var? Allah tez zamanda sifasini verir insallah... Tabi insan sukrediyor ama gece uykusunun sorun oldugu gercegi degismiyor malesef..

Guncellll(( aylardir gece uykumuz sorunlu doktor da anlam veremiyor bir rahatsizligi yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…