3 aydır ovülasyon testi yapıyorum neden hamile kalamıyor olabilirim

akcicek

Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2022
22
2
33
Hayırlı ramazanlar arkadaşlar hamile kalmak istiyorum 3 aydırda ovülasyon testi kullanıyorum doktora da gittim herhangi bir sıkıntımın olmadığını söyledi doktor neden hamile kalamıyor olabilirim bu durumu yaşayanlar var mı acaba

Hayırlı ramazanlar arkadaşlar hamile kalmak istiyorum 3 aydırda ovülasyon testi kullanıyorum doktora da gittim herhangi bir sıkıntımın olmadığını söyledi doktor neden hamile kalamıyor olabilirim bu durumu yaşayanlar var mı acaba
İlişkiden sonra yerinden kalkmadan yüz üstü yat bi de öyle dene. Folik asit kullanıyorsundur kullanmıyorsan doktoruna söyle

1 ay kullandim pik goremedim testler bozuktu galiba laboquik marka. 5 aylik evliyim hamile kalamadim folikasit verdi dr

1 ay kullandim pik goremedim testler bozuktu galiba laboquik marka. 5 aylik evliyim hamile kalamadim folikasit verdi dr
Yeni evlisiniz bende evliliğimin 6. ayında hamile kalmıştım bebeğimi kaybettim ilk zamanlar süreç uzayabiliyor o markayı kullanmadım hiç benim kullandığım miratech marka ovülasyon testi evet folik asitte kullanıyorum ben diğerinden tecrübeli olduğum için

Merhaba hormon testlerinize bakıldı mı? En önemlisi prolaktin hormonu.. Bende bebek istediğim dönemde malesef olmuyordu, en son prolaktin hormonu yüksek olduğu için hamile kalmadığımı öğrenmiştim.. daha sonra Bi oğlum oldu, Allahim olmayanlarda nasip etsin.. ben sadece bilgi vermek istedim..

Tek siz değil eşinizinde üroloji bölümüne görünmesi gerekiyor problem belki de eşinizde?
Tüm hormonlarınıza bakıldı mu E2, prolaktin, amh? Vs vs

Yeni evlisiniz bende evliliğimin 6. ayında hamile kalmıştım bebeğimi kaybettim ilk zamanlar süreç uzayabiliyor o markayı kullanmadım hiç benim kullandığım miratech marka ovülasyon testi evet folik asitte kullanıyorum ben diğerinden tecrübeli

Ne zamandir evlisiniz ve yaş kaç ilk çocuk mu . Durumumuz ayni

İnofolic combi diye bir takviye edici folik asit var. Kendimde kullandım faydasını gördüm. Yumurta kalitesini artıyor baya. İstersen araştırıp alabilirsin ve ben de labaquick ovulasyon testi kullandım hemen hamile kaldım. Sadece labaquick kaset test pik olincada aşırı kırmızı çıkmıyor seni o yaniltmis olabilir

İnofolic combi diye bir takviye edici folik asit var. Kendimde kullandım faydasını gördüm. Yumurta kalitesini artıyor baya. İstersen araştırıp alabilirsin ve ben de labaquick ovulasyon testi kullandım hemen hamile kaldım. Sadece labaquick kaset test pik olincada aşırı kırmızı çıkmıyor seni o yaniltmis olabilir
Aaa evet aşırı kırmızı cikmadigi icin anlayamadim . Başka hangi marka onerirsiniz

Aaa evet aşırı kırmızı cikmadigi icin anlayamadim . Başka hangi marka onerirsiniz
Ben 2 kez labaquick kullandim 2 sinde de hamile kaldım çok şükür geçen ayki kimyasal oldu bu ay inofolic combi ile kullandım çok şükür saglikliyiz

Tabiki elimdeki bitsin söylediğiniz markayla devam ederim kullanmaya teşekkür ederim
Ovulasyon testi dışında diğer belirtilerimde uyuyordu aslında olabilir dediğinizde ben anlayamamış da olabilirim

X