3 aydan bebek ultrasonda gözükür muydu

lutfenyardi

Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2024
483
15
25
Maalesef yine doktora gittim bir türlü ikna olamıyorum. 3 ay önceki yani 6 Mart surtunme ile ilişkimden zevk suyu kaçmasından korktuğumu bir dönem oldu. Nisan ayinda gecikmeli de olsa yani döngüm 39 oluyor ortoama .
42. Günde regl oldum nisna ayinda
Mayıs ayinda 50. Günde oldum(döngüm 39) 11 gün geçti ilk defa geçmişti bu kadar en fazla 42 ye kadar çıkıyor.
Yani mart ayindna itibaren Nisan mayis regl oldum. Ve 6 marttaki ilişkimde sonra tam iki buçuk ay sonra kan testi verdim negatifti idrar da negatif karin ultrasonundan da göremedi bir şey doktor. İkna olmadım ben dün yine doktora gittim. Ultrason ile baktı gebelik yok olsa 2 buçuk ay olmuş çocuk gözükür dedi. Kan testi istedi ama beta bakmamış hormon bakmış ve hormondan da anlaşılır gebelik dedi. Onda da kesinlikle gebelik yok dedi ama hala kendimden şüphe ediyorum. Hormondan gebelik gözükür mu ?
Yargılamayın lütfen beni bu çok zor bir durum.

Ya kurban olayım doktorları da bizi de sal gayrı
Bir zevk suyu yüzünden ohooo hele de tam ilişki yaşasan demek ki 9 ay boyunca her gün doktora gidip test yapacaksın

Yok yok senin beben yok

Ya kurban olayım doktorları da bizi de sal gayrı
Bir zevk suyu yüzünden ohooo hele de tam ilişki yaşasan demek ki 9 ay boyunca her gün doktora gidip test yapacaksı

Yok yok senin beben yok
Endişe ediyorum. Tekrar tekrar test yapmak mantıksız biliyorum ama acaba ultrasonda gözükmedi mi diyorum kan mı yanlış vs aklım kurcalanıyor sürekli

Endişe ediyorum. Tekrar tekrar test yapmak mantıksız biliyorum ama acaba ultrasonda gözükmedi mi diyorum kan mı yanlış vs aklım kurcalanıyor sürekli
Değilsin gebe , sanıyorum ki Meryem Ana da değilsin. Bence sen bir psikoloğa git bu böyle olmayacak

Sevisme !

hamile olabilrisin benim bı tanıdığım 4 ay sonra anladı hamile olduğunu. Hatta direk cinsiyet ile birlikte öğrendi. Kan da falan çıkmamış kilo alma ve karın şişliği ile gitmiş doktor ultrason da görmüş 4 aylıkken. Belki sizinde öyledir

Hormon testinden gebelik baktı doktor böyle bir şey mümkün mü tabi ki doktor daha iyi bilir ama
Lh ve fsh değerime baktı
bana ultrason ile bakti doktor ama bir şey yok dedi. Karin şişliğim veya kilo almam da yok aksine kilo verdim stresten.

Olsa ultrasonda gözükürdü dimi akrabanızin da ultrason ile tespit edilmiş gebeliği 3 ay önceki ilişki için soruyorum. Var ise yaklaşık 3 aylık oluyor geebeligim

3 aylık gebelikte bazı doktorlar cinsiyeti biliyorlar

Demek ki hamile değilsiniz ki görünmüyor ultrasonda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…