3 aydan bebek ultrasonda gözükür muydu

Lh ve fsh değerime baktı
bana ultrason ile bakti doktor ama bir şey yok dedi. Karin şişliğim veya kilo almam da yok aksine kilo verdim stresten.
Ahh cnm Benim sen bu kafayla gidersen daha çok buralarda çare ararsın. İnsanlar da alayını eder. Sana ironi yaptım ama onu bile ciddiye almışsın o an anlqdim ki durumun psikolojik olarak vahim.Çünkü çok mantıksız düşünüyorsun. stresten öyle düşünüyorsun üstelik hamile.kalmak sandığın kadar kolay bişey değil. Yumurtlama hesaplayip ona göre ilişkiye girenin bile tutma ihtimali yüzde 20. Kuzum benim öyle birşey imkansız. Dollenme olduktan 2 hafta sonra mutlaka çıkar kanda. Kanda çıkmadı vs deyip de sonradan hamile olması imkansız. En kötü 1 ay
Ama.sen diyorsun ki 2.5 ay üstelik adet te olmuşsun. Doktora da gitmişsin. Ee daha ne arıyorsun ne duymayı bekliyorsun ki ikna olabilmesin.

Ahh cnm Benim sen bu kafayla gidersen daha çok buralarda çare ararsın. İnsanlar da alayını eder. Sana ironi yaptım ama onu bile ciddiye almışsın o an anlqdim ki durumun psikolojik olarak vahim.Çünkü çok mantıksız düşünüyorsun. stresten öyle düşünüyorsun üstelik hamile.kalmak sandığın kadar kolay bişey değil. Yumurtlama hesaplayip ona göre ilişkiye girenin bile tutma ihtimali yüzde 20. Kuzum benim öyle birşey imkansız. Dollenme olduktan 2 hafta sonra mutlaka çıkar kanda. Kanda çıkmadı vs deyip de sonradan hamile olması imkansız. En kötü 1 ay
Ama.sen diyorsun ki 2.5 ay üstelik adet te olmuşsun. Doktora da gitmişsin. Ee daha ne arıyorsun ne duymayı bekliyorsun ki ikna olabilmesin.
Gerçekten beni anladığınız için teşekkür ederim. Söylediğiniz gibi ben yazdığınızı bile mantıklı anlayıp çare aradım kendime. Sınavlarım var ve bu şekilde destekleyici konuşmanız beni rahatlattı. Sizi tanımıyorum ama inşallah hep çok mutlu olursunuz

Olsa ultrasonda gözükürdü dimi akrabanızin da ultrason ile tespit edilmiş gebeliği 3 ay önceki ilişki için soruyorum. Var ise yaklaşık 3 aylık oluyor geebeligim
Cnm ironi yapmıştım ama görüyorum ki herşeyi coddiye alarak psikolojini bozmussun ilerde daha kötü günler geçirmek istemiyorsan ilişki yaşama bu raddeye geceleksen yada korunun. Ayrıca içine boşalmadan hamile kalmak yüzde 0 .
Bırak artık bu hurafeler i insalara da kendine güldürme alay ettirme. Sizin adiniza üzüldüm psikolojik destek almak istemiyorsanız birdaha böyle bir hata yapmayın. Emin olun ki 2. Hata da sizi ancak psikolojik tedavi paklar

Gerçekten beni anladığınız için teşekkür ederim. Söylediğiniz gibi ben yazdığınızı bile mantıklı anlayıp çare aradım kendime. Sınavlarım var ve bu şekilde destekleyici konuşmanız beni rahatlattı. Sizi tanımıyorum ama inşallah hep çok mutlu olursunuz
Belliki yaşin daha küçük cnm bırak bu işleri ve derslerine odaklan. İlerde çok göreceksin bu işleri yaşayacaksın hatta bikacaksin. Ayrıca cinsellik yaşayıp sonra pişman olup da ertesi gün hapı vs vs ilaçlar almayın ilerde çocuğunuz olma ihtimali ni tehlike ye atarsınız. En iyisi derslerini okulunu bitirene kadar bu işlerden Uzak dur. Çünkü takıntılı ve stres li bı yapınız var kendi kendine zehir etme hayatıni. Şimdi en güzel zamanların tadını çıkar gez toz ama tehlikeli şeylerden uzak dur. Bak burdaki tanımadığın insanlar bile yargılıyor alay ediyor vs vs. Bide etrafın da aile çevrende duyulsa nelere olur aklinu başına al cnm.

Belliki yaşin daha küçük cnm bırak bu işleri ve derslerine odaklan. İlerde çok göreceksin bu işleri yaşayacaksın hatta bikacaksin. Ayrıca cinsellik yaşayıp sonra pişman olup da ertesi gün hapı vs vs ilaçlar almayın ilerde çocuğunuz olma ihtimali ni tehlike ye atarsınız. En iyisi derslerini okulunu bitirene kadar bu işlerden Uzak dur. Çünkü takıntılı ve stres li bı yapınız var kendi kendine zehir etme hayatıni. Şimdi en güzel zamanların tadını çıkar gez toz ama tehlikeli şeylerden uzak dur. Bak burdaki tanımadığın insanlar bile yargılıyor alay ediyor vs vs. Bide etrafın da aile çevrende duyulsa nelere olur aklinu başına al cnm.
İnanın bu durum bir kereye mahsus oldu sonrası da olmadı. O günden beri kendimi harap ettim. Aktif bir cinsel hayatı bırakın ben bi erkeği öpmekten bile çekinen ar eden bi insandım ama olay buralara kadar geldi. Zevk suyundan hamile kalanları duydum olabilir bu bir ihtimaldir. Onlar bilmiyorum vajina üzerine veya vajian içine bırakılmış zevk suları. Ben yalnızca arkamda hissettim ve anında sildim sonrasında olaylar buralara kadar geldi. Bu surtunme ile birliktelikten 2 ay sonra kan testi verdim negatif idrar testi yaptım negatifti. Ultrason ile bakıldı bisi yok dendi. Sonra bi anda dedim ki göğüslerim ağrıyor üstelik adetime daha 12 gün var kesin gebelikten dün yine özel bir hastaneye gittim ve ultrason ile baktırdım ki ilişki üstünden 3ay geçmişti doktor yok dedi. Üstelik yumurtalıklarımın biraz sorunlu olduğunu proc başlangıcı olduğunu söyledi ki bunu gördüyse diyorum bebek olsa görmemesi imkansız. Oradaki doktor da sağolsun hormon testi verdirip ben gebelik durumunu hormondan da görürüm sana sorun olmasın sisteme işlenir dedi. Ve onda da negatif çıktı. Uzun oldu hakkınızı helal edin lütfen

Kendine bu güzel yaşlarını zehir etme. Herşeyin bir zamanı var unutma. Senin şuan ders çalışma zamanın hayatını dolu dolu yaşamazamanın. Cinsellik zamanların da gelecek o zaman bikacaksin. Neyse cnm dediğim gibi derslerine odaklan hatalarından ders çıkar önüne bak. Artık kimseye de sorma hamile olma sansin yüzde -bin .
Bak ben 2 sendir uğraşıyorum herşeyi denedik yumurtalama zamanlarını ilaç aldık 2 adet aşılama oldum yine olmadı sorun olmadığı halde hemde. Yani o işler öyle kolay olmuyo. Bir gün bu lafınlmi hatırla. Şimdi tüp bebeğe geçeceğim önümüzde ki ay.
Kendini bı şal rahatla önüne bak

Maalesef yine doktora gittim bir türlü ikna olamıyorum. 3 ay önceki yani 6 Mart surtunme ile ilişkimden zevk suyu kaçmasından korktuğumu bir dönem oldu. Nisan ayinda gecikmeli de olsa yani döngüm 39 oluyor ortoama .
42. Günde regl oldum nisna ayinda
Mayıs ayinda 50. Günde oldum(döngüm 39) 11 gün geçti ilk defa geçmişti bu kadar en fazla 42 ye kadar çıkıyor.
Yani mart ayindna itibaren Nisan mayis regl oldum. Ve 6 marttaki ilişkimde sonra tam iki buçuk ay sonra kan testi verdim negatifti idrar da negatif karin ultrasonundan da göremedi bir şey doktor. İkna olmadım ben dün yine doktora gittim. Ultrason ile baktı gebelik yok olsa 2 buçuk ay olmuş çocuk gözükür dedi. Kan testi istedi ama beta bakmamış hormon bakmış ve hormondan da anlaşılır gebelik dedi. Onda da kesinlikle gebelik yok dedi ama hala kendimden şüphe ediyorum. Hormondan gebelik gözükür mu ?
Yargılamayın lütfen beni bu çok zor bir durum.

Piskoloğa gidin birde.

Maalesef yine doktora gittim bir türlü ikna olamıyorum. 3 ay önceki yani 6 Mart surtunme ile ilişkimden zevk suyu kaçmasından korktuğumu bir dönem oldu. Nisan ayinda gecikmeli de olsa yani döngüm 39 oluyor ortoama .
Mayıs ayinda 50. Günde oldum(döngüm 39) 11 gün geçti ilk defa geçmişti bu kadar en fazla 42 ye kadar çıkıyor.
Yani mart ayindna itibaren Nisan mayis regl oldum. Ve 6 marttaki ilişkimde sonra tam iki buçuk ay sonra kan testi verdim negatifti idrar da negatif karin ultrasonundan da göremedi bir şey doktor. İkna olmadım ben dün yine doktora gittim. Ultrason ile baktı gebelik yok olsa 2 buçuk ay olmuş çocuk gözükür dedi. Kan testi istedi ama beta bakmamış hormon bakmış ve hormondan da anlaşılır gebelik dedi. Onda da kesinlikle gebelik yok dedi ama hala kendimden şüphe ediyorum. Hormondan gebelik gözükür mu ?
4 senedir bi amuda kalkmadığım kaldı ilişki sonrası bebek olsun diye. Zevk suyuyla sürtünmeyle falan hamile iseniz helal olsun spermene.

Uzun zamandır yoktunuz özletdiniz dersem yalan olurr

Endişe ediyorum. Tekrar tekrar test yapmak mantıksız biliyorum ama acaba ultrasonda gözükmedi mi diyorum kan mı yanlış vs aklım kurcalanıyor sürekli
Tüm testler negatif, idrarda da görünmüyor ama yine de var olduğunu düşünüyorsan doğur bu bebeği. O dünyaya gelmeyi hak ediyor demektir ahsjsjks. Ya bu gebelik obsesiflerini eylemek de sıktı iyice. İkna olmuyorsanız olmayın, kendi kendinizi yiyip bitirin bi köşede.

Tüm testler negatif, idrarda da görünmüyor ama yine de var olduğunu düşünüyorsan doğur bu bebeği. O dünyaya gelmeyi hak ediyor demektir ahsjsjks. Ya bu gebelik obsesiflerini eylemek de sıktı iyice. İkna olmuyorsanız olmayın, kendi kendinizi yiyip bitirin bi köşede.
Bazıları kan testini yaptığını ama çıkmadığını kan testleri arasında iki hafta olduğunu ve 2 ay sonra çıktığını vs yazmış o yüzden korkum. Yoksa inanın gerçekten bir köşede kendimi yiyip bitiriyorum

4 senedir bi amuda kalkmadığım kaldı ilişki sonrası bebek olsun diye. Zevk suyuyla sürtünmeyle falan hamile iseniz helal olsun spermene.
Burada da insanlar zevk suyundan hamile kaldıklarını surtunurken zevk suyu geldiği için hamile kalındığını yazmışlar benim endişem bundan aslında. İnşallah bebeğiniz tez vakitte olur kucağınıza sağlıkla alırsınız.

Burada da insanlar zevk suyundan hamile kaldıklarını surtunurken zevk suyu geldiği için hamile kalındığını yazmışlar benim endişem bundan aslında. İnşallah bebeğiniz tez vakitte olur kucağınıza sağlıkla alırsınız.
Teşekkür ederim ama boşa kuruntu yapıyorsunuz. Hamile olsanız bile kaç ay geçmiş.Cinsiyeti öğrenirsiniz yani.

Allah askina surtunme yoluyla zevk suyundan (sperm de degil) hamile kalmis, kanda ve idrarda cikmamis, ustune 2 ay regl olmus, 3. Ayda ultrasonda gozukmemis, tum bu ihtimallerin bir arada birlestigi birini gosterir misiniz bana okudugunuz? Yoksa siz ve surtundugunuz evli sevgiliniz ustun insan irki misiniz?

X