3. Annemiz Belli Oldu.Gökhan Kaanımız geliyoooo

ayy çok sevindim maşaallah kaanımıza annişi ne güzel beslemiş... inş. aylinde çabuk toparlanır dogum hikayesini yazar bize... bende bu akşam kızımı görücem inş.dr daha önce 08.08 de alırız demişti ama yinede kesi bi tarih alıcaz ve hastaneyi ayarlayacagız. böle herkes patır patır dgurunca benide bi telaş aldı bian önce hast. ayarlamamız gerek...

ayy canım aylinimm hayırlısıyla kavuştu miniciğinee :nazar: :nazar: :sm_cool: :sm_cool: :teytey: :teytey: cnmm benim DARISI BAŞIMIZAA KIZLARRRRR :dance:

yaa nedense ben doğum haberi alınca tutamıyorum kendimi zır zır ağlıyorum.allah uzun ömürlü hayırlı bir evlat nasip etsin darısı bizim başımıza sağlıkla...

maşallah kuzucuğa annesi ii bakmış bebişe Allah annesine babasına bağışlasın darısı tüm hamişlerin başına

Allah yardımcısı olsun inşallah sorunsuz bir doğum olup kaanını kucağına alır kardeşimiz...

canımmm gözün aydınn şimdi bebeğin kollarındadırr....

darısı bizlere....

böle giderse ağustos annesi kalmicak kızlarrrrrrrr:hooray:

hoşgelmişş kaan bebegimiz allah analı babalı büyütsün ömürlü olsunn aylincimm.

bizim şimdiden moralimizi bozuluyor temmuz anneleri sizi anlayabiliyorum daha vaktim varken doğuramıcakmışım gibi geliyor ki siz artık iyice sonlardasınız inş. sende bu akşam kurtulursun cnm temmuzların hepsi biter

aylincim geçmiş olsun canım.sağsalim kavuşmuşsun bebişine.çok mutlu oluyorum bu haberleri okuyunca.havvacım hadi sende mutluluk tellalı oldun.sıra sendemi yoksa :)))))))))))

:nazar::nazar::nazar::nazar:ayyy , ne güzel, patır patır doğurmaya başladık, Allah anneli babalı büyütsün, hayırlı olsun Aylinciğim ,

3. bebeğimizde sağ salim dünyaya geldii, çok şükür, haydiiiii 4. bebiş kim olacak acaba

Kızlar aylinden bi haber yokmu? telefonu olanlar hadi bi arayın aylinimizi bakalım oğluşu nasılmış aylin nasılmış, cok cok slm söyleyin,:teytey:

X