Çocuk Hastalıkları 3.5 aylik bebeğim açık kalp ameliyatı oldu beslenmek istemiyor

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

_Hulya_87

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2018
200
182
36
Yeni üye oldum üye olmadan önce okuduğum konuları burada bulamadım yeni konu acmak zorunda kaldım . Şu an 4 aylık bebeğim 2 hafta önce açık kalp ameliyatı oldu ameliyattan önce 2 zaten beslenmek istemiyordu ameliyattan sonra sorun çözülecek dediler ama 2 hafta oldu evde nazogastrik ile besliyorum hiç bir şekilde ağızdan beslenmek istemiyor bu konuda bilgisi olan arkadaslardan fikir bekliyorum çok üzülüyorum cok çaresizim

Cok gecmis olsun Allah şifalar versin

Bebeginiz daha 4 aylik bu aylarda normal bebekler bile beslenmeyi reddebiliyor.yani meme reddi oluyor

Sizin bebeginiz daha 2 hafta once ameliyat olmuş.kuzucugun agrisi vardir 3 ay dolmadan tam iyileşme beklememek gerek
Biran önce atlatirsiniz insaAllah

Teşekkür ederim arkadaşlar zamana bırakmaya çalışıyorum ama nazogastrikten vermek beni çok üzüyor

Doktorunuz ne diyor ?

Çok zor süreçler , kolaylıklar , şifalar diliyorum.

Bugün biberondan su iciyor ama mama ve anne sütünu almıyor şaşırdım artık demekki istese alacak :KK43:

X