2li tarama testi anlayanlar bana yardımcı olabilir mi?

nesliabdll

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2024
67
22
34
Arkadaşlar muayene günüme daha var ve insan ister istemez korkuyor 2li tarama testinden anlayan anlayanlar bana yardımcı olabilir mi ?

Eklentiler

• IMG_8698.jpeg
    IMG_8698.jpeg
    143,2 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_8699.jpeg
    IMG_8699.jpeg
    29,1 KB · Görüntüleme: 39
Sendrom riskleriniz düşük şükür ama yaş riskiniz görece yüksek tabii, o da orta riske giriyor sanırım çok yüksek değil

Bişey olmaz sanırım dimi yaşım büyük ama gedenen asla öyle değilim düzenli sağlıklı besleniyorum ve sporsuz hayatım geçmedi
Bu zaten bi tanı testi değil, sizle aynı yaştaki kadınları karşılaştırarak bakıyor. Sizle aynı yaştaki 320 kadından 1 tanesinde sorun olmuş. Bi şey olur olmaz denemiyor bu testle yani ama olmaz inşallah.

Bu zaten bi tanı testi değil, sizle aynı yaştaki kadınları karşılaştırarak bakıyor. Sizle aynı yaştaki 320 kadından 1 tanesinde sorun olmuş. Bi şey olur olmaz denemiyor bu testle yani ama olmaz inşallah.
Doktorum yapmaya gerek görmedi bebek oldukça sağlıklı ama aklın takılacaksa yaptır dedi ama insan korkuyor işte yinede bana yardımcı olduğunuz için teşekkür ediyorum 🙏💐

Doktorum yapmaya gerek görmedi bebek oldukça sağlıklı ama aklın takılacaksa yaptır dedi ama insan korkuyor işte yinede bana yardımcı olduğunuz için teşekkür ediyorum 🙏💐
Evet tabii hiçbiri zorunlu değil bu testlerin, ben de üçlü dörtlü yaptırmadım kafaya takacaktım iyice :) inşallah sağlıkla ilerler 🙏🏿

X