29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI

Eki Görüntüle 1670685 Eki Görüntüle 1670687 Eki Görüntüle 1670688 Eki Görüntüle 1670689

Bu vatanı, senin en buyuk eserini vatan haini nankorlere rezil ettirmeyecegiz Atam...

NE tuhaf ki, senin ismin gecince kirpi misali urperiyor bazı troller..Vakti zamanında vatan haini, rejim ve vatan dusmanı , ingiliz ve emperyalist usagı soylarına nasıl bi kuyruk acısı yasaytıysan, hala artık seklinde senin kurup yucelttigin bu ulkede, sana soverek, utanmadan, arsızca yasabiliyorlar..

NApcan be Atam, kosele gibi surat var iste:KK51:

Neyse guzel insan, azcık dertleseyim dedim seninle..Bizler var gucumuzle senin her eserine ve hatırana sahip cıkıyoruz. Ruhun sad , mekanın cennet olsun..

Cumhuriyet ilelebet devam edecektir, Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun.

Sİmdiden yarın hastalanacak tum protokole de gecmis olsun dilerim, Allah ölmüslerine kavustursun..

Sİmdiden yarın hastalanacak tum protokole de gecmis olsun dilerim, Allah ölmüslerine kavustursun..

Ahahahhahasdfdsf amin Med'im ne diyeyim :KK70::KK70:

Niye tiye alayım yahu...atadır izler sana bana mı soracak?

Haddini bil...ata bizi görmüyor mu diyosun sen!!!
O hep yanımızda kalbimizde...azcık saygı ya azcık :KK12:

Canım Ata baba demektir. Ataturk te Turk milletinin babasıdır. Bizleri izledigi kesin de, soyu sopu belli olmayanları goruyor mudur bilemicem:KK51:

29ekim1.jpg

Lütfen bu topikte ne polemik, ne kıyaslama olmasın.
Cumhuriyet Bayramı'nı kutluyoruz, konuya kutlama mesajı yazarsanız sevinirim.

aynen CUMHURİYET gibi bir bayram kutluyoruz. bu topiği de diger topiklere çevirip seviye düşürülmesin lütfen...

telefonumun azizliğine uğradım çok utandım şuan,bu yorumu saatler öncesi yazdım ve yollamadım öylece telde kalmış.tuşuna kazayla dokundum ve olna oldu.:KK43:

Son düzenleme:
29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve yüce Atatürk'ün bize bıraktığı bu güzel cumhuriyetin bir evladı olmaktan gurur duyuyorum. En Büyük TÜRKİYE
Türk olmaktan gurur duyduğumu da eklemek isterim. Keşke o yıllarda yaşayıp da en azından Atatürk'ün yaşadığı döneme ucundan kıyısından ben de şahitlik edebilmiş olsaydım ama benim mevcudiyetim de bugünlere kısmetmiş. Bütün dünyanın hayranlık duyduğu ulu önderimiz Atatürk'ü saygı, sevgi, özlem ve rahmetle anıyorum, huzur içinde uyusun.

bu konu ikinci sayfaya düşmüş çok acı ve üzücü

yarın çok özel bir bayram böylesine özel bir bayramı kutlamak paylaşımlar yapmak yerine başka topiklerde kim kimi daha iyi ezer kavgasına giriliyor sonra da herkes milliyetçi yurttaş Atatürk sever Türkiye sever olunuyor.

en azından bugün bari azıcık kendinize gelseniz de karşılıklı kavga yada insan gibi konuşma özgürlüğünü veren ulu önder ATATÜRK ümüzü ansak karşılıklı hoş sohbetler etsek olmamaz mı?

Cumhuriyet Bayramı
Geldi bize ne mutlu!
Bayraklarla donattık,
Güzel okulumuzu.

Sokaklarda, evlerde,
Al bayrak dalgalanır.
Onun o al rengini,
Bütün bir dünya tanır.

Yirmi dokuz ekimi
Karşılarız neşeyle,
Çünkü bu günde erdik
Büyük Cumhuriyete.

Yürüyün arkadaşlar,
Hep ileri koşalım.
Bugün bayramımız var.
Gelin bayramlaşalım.

Ne okurduk bu şiiri okulda.

Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.
En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

X