28 Ocakta Bebeğim doğdu 29 Ocakta Anneanemi kaybettim

Mekani cennet, yattigi yer nur olsun insallah!!:Saruboceq:
Dua okudum rabbim kabul eylesin..:Saruboceq:..Hayat böyle birsey iste, bir doguyoruz birde ölüyoruz...Her canli gibi bizde gidecegiz canim, sonsuzluga rabbimizin yanina....burda biraktimiz tek sey aci tatli hatiralarimiz olucak...:çok üzgünüm:

Ne mutlu Anneannecigne güzel hatiralar birakmis sende.:teselli:...
Bebegini güle güle büyüt, basin sagolsun:çok üzgünüm:

canım çok üzüldüm... gözlerim doldu okurken..

başın sağolsun.. ölümde doğumda bizler için hep var.. ikiside doğanın bir parçası...

kızına sıkı sıkı sarıl onun için üzülmemeye çalış.

ccanım başın saolsun okuken çok duygulandım gözyaşlarıma hakim olamadım bende ananeme çok düşkünüm okurken kendimi koydum senin yerine :teselli: acı ama doğanın kanunu bu bebeğin için üzme canım kendini ona sarıl kendine ii bak

Canım, Anneannenize Allahtan Rahmet diliyorum. Mekanı Cennet olsun İnşallah. Bebeğinize de sağlıklı uzun ömürler olsun

İçerik nedeniyle”acısıyla- tatlısıyla“Bölümüne taşınmıştır
Editör arkadaşımın da bilgisine

Son düzenleme:
cnm minik bebeğine allah uzun ömürler versin anneannene de allah rahmet eylesin beni de anneannem büyüttü (annemle beraber) 80 yaşında bende çok seviyorum o da beni en kıymetli torunuyum allah bizi birbirimizden ayırmasın... :Saruboceq:

sagolun arkadaslar allah dualarımızı kabul etsin...allah razı olsun hepinizden...

Çok üzüldüm annenin yeri cennet olsun... Aslında Ben 12 Yaşındayım bende 9 yaşımda annem kaybettim çok üzücü bir olay tabiki ama bi müddet sonra alıştım inşallah sizinki de öyle olur yeri cennet olsun annenizin

Canım allah annenın mekanını cennet eylesın cocugunada uzun öbür versın allah ...
Cook acı ve tatlı bı durum ama hayat böyle bısey ıstee .......:KK43:((

herşey insanlar için cnm başı sağolsun mekanı cennt olsun inş:Saruboceq:
bebeğinde analı babalı büyür inşCADIARZU

öncelikle basin sagolsun canim
allahim nur icinde yatirsin insallah mekani cennet olsun
bebginide güzel günlerde büyüt insallah
demek kizimiz geldi ve ona hazirladigin o güzel odasinda uyuyacak
allah tekrardan sabir versin
ama kendini fazla yipratma bebegin su an herseyin farkinda ve senin üzüldügünü hisseder
biliyorum kolay degil
ama ölümde bizim icin iste
allahim bize dayanamayacagimiz dert vermez
canim
öpüyorum seni

Başın sağolsun Allah bebeğine uzun ömürler versin.Acın çok taze ama daha lohusasın kendini fazla yıpratma üzme canım.

Canım benim başın sağ olsun Allah sabırlar versin, başka acı yaşatmasın

durucum başınsağolsun canım
yazdıklarını okurken gözyaşlarına boğuldum
seni çok iyi anlıyorum canım hatırlıyorsan ben de doğumuma az bir zaman kala gencecik teyzemi pankreas kanserinden kaybettim
en azından onu kısa bir süre önce görebilmişsin
ben teyzeciğimi en son 7-8 mart gibi memleketime gittiğimde görebilmiştim
3,5- 4 ay içinde eriyip gitti
ve biliyorsun ben yatağa mahkum olduğumdan gidip görme şansım olamadı
ve çok acı çektim bu durumdan
allah onların mekanlarını cennet etsin
şanslıyız ki allah bize dayanabilmemiz için küçük yavrularımızı gönderdi

başın sağolsunn canımm bendee 10 sene oldu ananemi kaybettimm ama halaa acısı geçmedii hayatt buu ölümde var doğumda allahh seni bebişinii eşini korusunnn sağlıkk ömür versinn

X