28 gün oldu daha. Tık yok...

Sekistar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2012
25
0
Kizzlar mrb herkeze hayırlı günler ben Aralık'ın 18inde tehlike oldum ve 20 gün sürdü yani ocakin 6sinda bitti 25 Ocak'ta kan testi yaptırdım negatif çıktı 28 Ocak'ta kanamam oldu ve 29unda bitti 2 aydır da düzensizlik adet oluyordum hala tehlike olmadım bugün 28 gün oldu sizce bunlar ne anlama geliyo hamilemiyimdir test yaptırmaya korkuyorum biraz bekleyin diyorum sizce ne yapmaliyim:nazar:

tamam ozaman.. :KK1:
durumun cok tuhaf arkadaşım lutfen doktora hemen gıdip sebebını öğren .. :KK34:
20 gun adet olanı ve bır gun adet olanı hıc duymadım..bunlar hamılelık belırtısı mıdır bılmıyorum ama erteleme nolur..
bi ultrasonda baktır için rahatlasın..gecıktırme..hatta bugun gıt mumkunse..!!:26:

Etrafimdki kisiler hamilelik oncesi gecikme olması normal dediler bı günlük kanamamda cocuk yerleşirsen olurmuş öyle dediler yarın gideyim o zamn

bencede acilen bi doktora gidin.
benimde etrafımdakiler öyle diyor ama hiç alakası yok.
hormonlarınla alakalı bi problem olabilir bebek için bekleyim derken daha büyük sorunlarla uğraşmayın derim.

1 2 ay önce doktora gitmiştim cocuk iistedigimi söyledim bir sürü test falan yaptı hersey normal dedi ve folik asit verdi yimese ben yarın gidiyim doktora icime kurt dustu:44:

1 2 ay önce doktora gitmiştim cocuk iistedigimi söyledim bir sürü test falan yaptı hersey normal dedi ve folik asit verdi yimese ben yarın gidiyim doktora icime kurt dustu:44:

X