:::28.07.2008-HaYaTıMıN 2. dÖnÜM nOktAsI-BeReNiM aRtIk kOlLaRıMdA:::

cnm benim ne zor olmuş şimdi okudum.Allah prensesinle ve ailenle uzun sağlıklı ve güzel bir ömür nasip etsin.en zor tecrübeniz bu olmuş olsun fıstığım.ikinizi de kocaman öpüyorum!!!

Canlarım...Çok saolun...Hayatımın en kötü tecrübesini yaşadım ama dediğiniz gibi hepsi geldi, geçti, gitti...Çok şükür kızımda bende çok iyiyiz...

Bununla geçmiş olsun....Paylaşım için teşekkürler
Allah kızını analı babalı etsin, tüm hayalleri gerçek olsun...:nazar:

Canimmm geçmiş olsun. çok şükür atlatmişsin kötü günleri. Allah bundan sonra sikinti göstermesin sana ve bebeğine. Uzun ömürlü ve sağlikli olun canim benimmm. Berenimi kokla benim için.

havva berenin fotoğrafını göndersene 2008 ağustos anneleri ve bebekleri bölümüne bakalım ufaklığımız nasıl annesine benziyosa çok güzeldir eminim allah sana bağışlasın canım benim.....

canım çok geçmiş olsun.allah bidaha ayrı koymasın sizi.bende şimdi okuyabildim.onun varlığıyla çektiğin bütün acıları unuttuğundan eminim.şimdi sımsıkı sarılın birbirinize.allah sağlıkla huzurla mutlu günlerde büyütmek nasip etsin bebeğini

nefesımı tuttum resmen okurken
allah bebısıne ve sana saglık versın
evınızde oldugunuza cok sevındım

dilerim ki bu en son zorluğunuz olur bitanemm:1hug: büyük geçmiş olsun diliyorumcnmm, analı babalı sağlıkla büyüsün Beren in canımm.. kokla benim içinde meleğinii :asigim:

havvacım çok geçmiş olsun tatlım..allaha şükür hepsi geçmiş..şimdi beren kollarında..allah sağlıklı ömürler versin tüm sevdiklerinizle....önemli olan artık ikinizde iyisiniz..çok öptüm seni bereni de kokluyorum...

Canım hayırlı olsun ve sonrada çok geçmiş olsun demek isterim..
O tansiyonla seni acil sezeryana almaları gerekiyordu, hem senin hem bebeğinin hayatını tehlikeye atmışlar, sancılar daha çok tansiyon yükseltir.Saatlerce beketmişler seni..Birde doğum başlamadı diye eve yollamak istemeleri çok garip geldi allah ihmalkarlıklardan korusun hepimizi..Hangi hastane bilmek isterim...Neyse geçmiş bitmiş çok şükür...

KıZLaR iŞtE bEniM MiNiK PrEnSeSiM...
yErİm sEnİ yAAaAaAaA...
1229.jpg

Canım tebrik ederim....geçmiş olsun ama bebeğin kollarında ne çok sevindim....
Bende bu ay hamiş olduğumu öğrendim ne tesadüfki bebeğimi bu ay doğurucaktım...
İnşallah sende bebekte iyisinizdir...
canım birde hangi hastahanede doğum yaptın sen.

X