Kına Gecesi (¯`¸·´¯)25 temmuz(¯`¸·´¯)

Yetiştim mi kınaya
Arkadaşın düğününden buraya koştum :))
Yaa eğlenceyi kaçırdım demii

Yorulduk oynaya oynaya kıs kaydirigubbakcemile3 bu saate kınamı kalır kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3
Kız ben dün gece arkadaşımın kınasndaydım abooww 4de yattık kaydirigubbakcemile3
Albümde fotosu var bi bak istersen
Şİmdi gadifemde oynuyodur:)

kız turuncu orkestran ne kadar güzel.k.k dan mı ne.konuyu açan arkadaşım şimdi ne yorulmuşsundur.ne heyecanlı ne kadar mutlusundur.allah mutluluğunu daim etsin.

kız turuncu orkestran ne kadar güzel.k.k dan mı ne.konuyu açan arkadaşım şimdi ne yorulmuşsundur.ne heyecanlı ne kadar mutlusundur.allah mutluluğunu daim etsin.
Evet canım orkestram bitanedir nerde düğün kına var hiç kırmazlar beni dansözleriyle birlikte gelirler hemen kaydirigubbakcemile3

diloom bakıyorum hemen

hihoyyyt:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt oh oh darısı başımaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :teytey::teytey:

gadifemin kulakları çınlası kaydirigubbakcemile3
eğer ayakkabının altına adımı yazmasa btüm fücudu çınlasın :1closedeyes:

iki göbekte ben atıp kaçayım gadifem darılmasın sonra oynamadım diye:teytey::teytey::dance::dance::teytey:

ee canmm bgn beklenen gün geldi sana bir ömür boyu mutluluklar dilerimmmm ...

hadi bütün aşklar alaturka
inadına inadına darbuka
hadi hadi gelde yakalanma aşka kıskıvraaaak --
haydeeee kıvırr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…