25 02 2009 bugun uye olan arkadaslar aramiza hosgeldiniz

• Konu Sahibi gunesim07
merhaba ben de yeni katıldım aranıza adım didem 29 yaşındayım :sm_cool:ankarada oturuyorum evliyim ve 4,5 aylık hamileyim..

• Konu Sahibi gunesim07
Merhabalar, Teşekkürler hoşbulduk.

Bu siteyi bi arkadaşım önermişti;
istediğin çoğu şeyi bulabilirsin, bulamadıklarınıda sorarsan cevap alırsın demişti.
Biraz inceledim oldukça zengin bir paylaşım sitesi, pişman olmayacağımdan eminim.
2 Çocuk annesiyim Polis eşiyim ve ev hanımıyım.

• Konu Sahibi gunesim07
bende katıldım aranıza herkese tekrar merhabalar.....hihoyyyt

• Konu Sahibi gunesim07
saolun ilk kulladığım için şu an nasıl kullanacağımıda pek bilemiyorum

• Konu Sahibi gunesim07
kızlar bende geldim kabul edersenız aranıza cok mutlu olurum

• Konu Sahibi gunesim07
hoşgeldiniz kızlar a.s.

• Konu Sahibi gunesim07
Merhaba, Kadınlarla ilgili bir sitede olmaktan mutluyum. Benide aranıza kabul ederseniz çok sevirim.

• Konu Sahibi gunesim07
selamlarrr ben aslında cok uzun zaman önce üye olmustum ama bır türlü tekrar gırme yazma tanısma fırsatım olmazmıstı hepinize merhabar..kaydirigubbakcemile2

• Konu Sahibi gunesim07
herkeze izmirden selamlar bir kız annesiyim ev hanımıyım,saç bakımıyla ilgili yardım ararken buldum siteyi çok hoşuma gitti takılıp kaldım ve birdaha gitmeyede hiç niyetim yok

• Konu Sahibi gunesim07
merhabalar:)
ben ßuket..18 yaşındayım ist.da yaşıyorum..açık öğretim lisesinde öğrenciyim ama yakında alıyorum dip.ı inşallah=D yakında çalışmayı düşünüyorum..siteyi 2 gündür takip ediyorum harika bir yer.hoşbuldum şimdiden=)

• Konu Sahibi gunesim07
merhaba bende katıldım aranıza 27 yaşımdayım ev hanımıyım 4 ay önce büyük umutlarla beklediğim kızımı elamı erken doğum yapıp kaybettim birçok tecrübe edindim sizlere sohbetlerde küçük bir faydam olursa sevinirim.umarım hoş sohbetler ederiz ve birbirimizin tecrübelerinden faydalanırız

• Konu Sahibi gunesim07
merhaba arkadaslar adim meral araniza almanyanin lübeck sehrinden katliyorum evliyim bir yasinda oglum var herkese bol eglenceler :)

• Konu Sahibi gunesim07
mrb arkadaşlar sitenizi bir süre inceledikten sonra dün üye oldum inşallah bundan sonra güzel paylaşımlarla birbirimize yardımcı oluruz.

• Konu Sahibi gunesim07
İyi akşamlar arkadaşlar ben meral.izmirden katılıyorum 2 yıllık evliyim henüz bebeğimiz yok.henüz siteyi çözmeye çalışıyorum ancak çok faydalı bir site.aranızda olmaktan mutluyum.güzel paylaşımlar

• Konu Sahibi gunesim07
selam arkadaşlar yeni üyeyim ben de ,iki dakika önce üye oldum hatta;güzel ,faydalı paylaşımlar olması dileğiyle

• Konu Sahibi gunesim07
Bugün aranıza yeni kaltıldım üye oldum ama girişte biraz zorlandım .Arkadaşlar ben kendimi şöyle tanıtayım kısaca .Ev hanımıyım ,2 çocuk annesiyim ,eşimin işi nedeni ile niğdede yaşıyorum bir oğlum birde kızım var 29 yaşındayım.Bu sitede olmak inanın beni evimde gibi hissettiriyor .Sizlerle tanışmak için sabırsızlanıyorum slmlar

• Konu Sahibi gunesim07
ben siteyi 1 haftadır hergün takip ettim ve üye olmaya karar verdim çok güzel bir site hazırlayanlara çok teşekkürler:enbuyukkk:

• Konu Sahibi gunesim07
Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeniden katılanlardanım.Daha doğrusu eski bir üyeydim ama şifre sorunum olduğundan üyeliğimi yeni bir nickle tazeledim:)

• Konu Sahibi gunesim07
merhaba arkadaşlar;

uzun zamandır siteyi takip ediyor. forumları okuyordum. kısmet bugün üye olmakmış.
ilkokul öğretmeniyim. hepinize saygılar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…