Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Bakalım dış borçlar ödenecek mi? Dolar ne kadar olacak ? Peki ya zamlar ? Pekiii pekiii suriyeliler daha da çok gelecekler zor gunler ? Peki doğacak olan çocuklar savaş görecekler yazık gerçekten olumlu bir şey olmayacak ,turkiyem hazırlıklı olun
Daha fazla suriyeliye devam dedi ülkemiz
O yüzden kimsenin suriyeliler zamlar eğitim sistemi hakkında yakinmaya hakkı yok

Az önce de İnce kazanacak diye emin konuşuyordun. Bence sen çok erken karar verip, yanlış düşünüyorsun :) Zalimin zulmüne karşı çığlık olduğu için seveni çok Erdoğan'ın. Allah da doğrunun yanındadır her zaman. Kim adaletli ve doğru ise onun yanında olsun..
Evet desteklediğim kişinin kazanmasını isteyeecem :) adaleti de gördük,doğruyu da kimse masal anlatmasın

Beni sakin yanlis anlamayın olur mu derdim asla kürt kardeşlerim ♡değil o milletvekili denen varlıkların söylemleri yüzünden sinirlerim çok bozuk.....kendime gelmem toparlanmam lazım
Sizin nedemek istediğinizi gayet net anlıyorum ve dedigim gibi ben de tasvip etmiyorum ama devletin tanıdığı ve insanların da oy verdiği bir partiye saygı duyup sindirmek lazım:)bunu milliyetçi kimliğimle söylüyorum üstelik:)

Şuan ülkede Cumhurbaşknı için açılan sandık%86
Bir taraf; 53.69
Diğer taraf toplam; 46.31

Lütfen söylemleriniz kırıcı olmasın azImsanacak bir sayı değil o yüzden ülke için en iyisi halk için en iyisini diliyorum.
Dilerim akp seçmeni bizlerin hakkını da savunur.

Haklısınız çoğunluk ne derse o. Saygı duymalıyız ama seçilen kişiyi yüzde elli kişi seçmiş olsa da herkesin cumhurbaşkanı olup muhaliflerede eşit davranması gerek. Eşit davranmadığı aşikar, bunu görmeyen yoktur diye düşünüyorum.
Dilerim bir tarafa ağırlık verilecek şekilde yönetilmez ve bu yeni sistem ülke için iyi our. Ben karamsarım bu konuda ama dilerim yanılırım.
Bu konu da sizinle hem fikirim. Yani esit davranilmasi konusunda. Bazi seylere gozlerimle sahit olmuslugum var. Ama emin olun curuk elmalar ayiklaniyor. Her seçimde degisiyor cok sey.
Insallah guzel olacak hersey.
Sorsan başkanlık sistemi nedir diye cevap veremez ama kutlamaya gidiyomuş.Seçim sonucu yorumla dersin ''ama reisimiz'' der.

Yazık size yaa nasıl korkutmuş Muharrem İnce bey sizleri.

Allah'ım neden bu cahillerle benim oyum bir sayılıyor.

O kadar hukuk fakültesini boşuna okumuşum ben.:KK51:
Banlandigima degmezsin...

Sandiklarin %80i felan acilmadi. Anadolu Ajansin manüpülasyonu.
Size mantikli geliyor mu 50 milyon secmenin oyunun 2 saatte sayilmasi?

Bircok yerde sandik acilmadan bile medya numarasini yapistiriyor bile.
Eh tabi kolay, tüm medya Erdogan'in elinde.

Ve hayir halk bunu istemiyor. En basit burdaki ankette bile bu belli oluyor. Ince'nin mitinglerindede belliydi.

Ki benim icin sadece Ince önemli degil. Herseyden daha önemli olan bu secimin ve sonuclarin adaletli olmasi. Dünyanin hic bir ülkesinde secim sonuclari iki saatte belli olmaz.
2 saat aslında çok bile. Bir sandıkta 100 oy olsa saymak ne kadar sürer ki?

• Beğen
Reactions: sel
Bakin ben daha once sandik gorevi yaptim. 50 milyon insanin oyunu tek bir kisi saymıyor. Her sandigin basinda gorevliler baskanlar var. Cok zor olmasa gerek. % 50 sinden fazlasi eger erdogan diyorsa, demokratik sistem de olmasi gereken oluyor. Yani siz istediginiz kadar istemiyor diyin, gercek bu.
Saygi duymayi ogrenmek gerek.
Hadi atv ya da aa ajans akp yanlisi
Diger yanli kanallara da bakiyoruz sonuc degisiyor mu sizce...

Hepsi aa'dan aliyorlar verilerini. Ülke cidden demokratik olsaydi bügün gördügümüz oy calmalar olmazdi. Medya tek bir partinin elinde olmazdi. Ysk ve savcilar bile akp elinde.

Heralde tek bir kisi 50 milyon oy saymiyor. Ancak ben mesela yurtdisinda yasiyorum ve bu ülke, Türkiyenin kac kat daha kücügü olan bir ülke. Ona ragmen secimler ancak gece yarisina dogru belli oluyor. Hic bir ülkede 2 saatte secim sonuclanmaz. Mümkün degil cünkü. Bunun oy saymasi var, tutanagi var, ysk'ya bildirmesi var,.. Varda var yani.

IMG_20180624_211950.png

İnanmayın demistik :)

Hepsi aa'dan aliyorlar verilerini. Ülke cidden demokratik olsaydi bügün gördügümüz oy calmalar olmazdi. Medya tek bir partinin elinde olmazdi. Ysk ve savcilar bile akp elinde.

Heralde tek bir kisi 50 milyon oy saymiyor. Ancak ben mesela yurtdisinda yasiyorum ve bu ülke, Türkiyenin kac kat daha kücügü olan bir ülke. Ona ragmen secimler ancak gece yarisina dogru belli oluyor. Hic bir ülkede 2 saatte secim sonuclanmaz. Mümkün degil cünkü. Bunun oy saymasi var, tutanagi var, ysk'ya bildirmesi var,.. Varda var yani.

Hangi ülke sorabilir miyim acaba kişisel olmazsa ?

X