Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
E iste bende onu diyorum. A veya b farketmez hamgi parti oldugu chp de caliyorsa cezasini bulsun akp de. Beni hayrete dusuren akplilerin oy calinmasi durumuna lay lay lom bakması. Hakkimiz gasp ediliyor birakin partiyi.
Benim demek istediğim kimae kaybettiğini kabul edemiyor hemeb oylar çalındı.. düşük oy çıkma ihtimali yok sanki

Sonrada tebrik beklerler utanmadan...
Ne kadar rahat caliyorlar oylari ama bak.. Gule oynaya.. Zahmet etmiyorlar, yorulmuyorlar.. Hukumet onlardan, polisi susturmuslar, kurumlari susturmuslar.. Konusan isinden asindan oluyor. Rahat rahat islerine bakiyorlar.. zor yok, zahmet yok.. Tebrik edilecek bir yan da yok tabii.. Yillardir bunu yapip kendi kendilerini tebrik ediyorlar. Iste boyle tikayacaklar Ince'nin onunu.. Hangi birine baksin, onbinlerce koy, kasabada bir niyeti bozuk AKPli en az elli oy ediyordur, fazla degilse.. 500 milyon oy pusulasi bastirmadi mi bunlar 50 milyon secmen icin?
Videolar cok ortaliga duserse secimi baltalamis olacaklar, her yol Paris yani, yeter ki Ince gelmesin, Tayyip gitmesin..

Benim demek istediğim kimae kaybettiğini kabul edemiyor hemeb oylar çalındı.. düşük oy çıkma ihtimali yok sanki
Yahu tabiki cikabilir ama oylar calindi is a da caldiysa b de caldiysa bin beter olsun ama caaa linnn diii gordum videolari cat cat kase basip sandiga atanlari gormedik mi? Gozun gordugunu inkar etmek cok erdemli bir davranış olmasa gerek.

Ya ben ilk kez oy kullandım bugün. Basacağım yere bastım mühürü ama yuvarlağa denk gelmedi. Yuvarlağın dışına çıktı ama kesinlikle çizgiyi geçmedi. Ya kabul olur değil mi çok kafama taktım. Ne olur bir şey söyleyin : (

Kabul olur icin rahat olsun:)

Nereden biliyorsunuz kaybettiğini ? Adam sonuçlar açıklanmadan önce konuştu,insanlar sonuçlar açıklanmadan önce yazıyor.Yazdığınız bahane tamamıyla saçmalık o yüzden.

Sizin gibi insanlar demokrasiyi anlamıyor,sıkıntı burada.Siz istediğiniz kişinin/partinin kazanmasından başka bir şey istemiyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…