Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Eline sahglik ben banlancam diye korkuyom. Aksami gormek istiyorummmm

Vah vah :)
Ben yerim bol sirkeli salatayı sorun değil
Ben Çobanım çünkü :) çok şükür
Siz peynir ekmekle yemişsiniz belli. Üzülmeyin zaten kullanmıyordunuz
TAMAM TAMAM :d

Sen haber izlemiyorsun sanırM yapılan şeyleri bütün ülke özellikle yaşlı nine ve dedelerimiz hırsızlık yapilsin diye gitmiyor oy vermeye yazık be yazık.

Bakin burda ak partililer erdogani savunur chp lilerde inceyi:) ben bi tarafi yakin hissetsemde suphe duyarim iki tarafada.. belki ak parti atti patatesleri ve magduru oynuyo.. neden olmasin?

olabilir. beni seçin fiyatları düşüreyim diyorlar açık açık.
aynı 400 milletvekili tehdidi gibi:)

Bakin burda ak partililer erdogani savunur chp lilerde inceyi:) ben bi tarafi yakin hissetsemde suphe duyarim iki tarafada.. belki ak parti atti patatesleri ve magduru oynuyo.. neden olmasin?
Ben hep kararsızım önceki seçimlerde de bugüne kadar tek bı oyum gitmedi akp ye aynı şekilde CHP ye de hiç oy vermemiştim bugüne denk

Karşılikli her iki tarafı da güvenilir bulmuyordum

Erdoğan a hala güvenmiyorum bazen ortamda kendi kendime düşünüyorum acaba bu adam yillar sonra bana iyilik başta imiş dedirtecek mi acaba diye

Kararsizin en alasiyim ben sizlere göre daha objektifim yani taaa ki bir güne kadar ama artık kesinlikle

Birşeyler in değişmedi gerektiği ni düşünüyorum

Ve normal hayatta akp veya diğer partiler le ilgili konuşmada beni Chp li sanırlar

3 çocuğum var diye hiç muhabbetimi bilmeyen akp sanıyor

Yani öyle yada böyle değişim şart !

Neden bu kadar uzun anlattım bende bilmiyorum :/

Ayrıca neden bu kadar rahatsınız belkide sizlerin seçtiği partilerin oyları çalınıyor?
Neden hep beraber sahiplenmiyoruz Ki,neden aynı endişe içerisinde değiliz?
Soğan patates 1tl mi olacak,Eti'n kilosu 10 tl mi olacak,ev kiraları düşecek,döviz 2tl lere geri dönecek,kaybettiğimiz şeker fabrikaları ,kurumlar ,geri gelecek,fabrikalar artacak,fakirlik azalacak,liyakat gelecek,ithalat azalacak ihracat artacak.Hepsini geçtim var olan herşey niye gitti !Başkaları malikanelerinde ,eş dost akraba doyuracak diye ben et gördüğümde kedinin ciğere baktığı gibi iç geçiricem oh Ne ala memleket.Bir tane Jose Mujica diliyorum .Hoş garibim o bile yaranamamış insanlara ..Bir söz var işin özeti bir hayvancağızla ilgili diyeyim yeter.Sonumuz hayr olsun .

Oy çalınma haberi gelince umursamayan savunmaya geçen tek kesim var.
Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz

Ha
Hakaret etmenize gerek yok diyeceğim ama sizin iliklerinize işlemiş.Siz de böyle mutlusunuz demek ki.
Hakareti Ben değil o arkadaşınız yaptı. Mesajimda calsinlar oh mu demişim?Onun ifkesi size yansıdı siz yeni geldiniz sanirim beni burda bilen bilir insanlarin yazimiyla kisiligiyle dalga gecmem hakaret etmem.ki bende banlanir miyim bilmiyorum ancak kendisi için gereken yapılacaktır. Diye umuyorum.

Kaybedenlerim hep bi bahanesi vardır.. oylar çalındı..

Ankaradan oy kullandim 4 gibi gittim onceki secimde bu kdr yogun degildi bitis saatine yakin olmasina ragmen cok insan vardi katilim fazla bu sefer diye dusunuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…