Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Patates soganlari tarlaya kim dokuyosa ve onlari kim destekliyosa onlari kastediyorum:)

Sacmalamalar size aittir. Dune kadar chp ye soven saadete gel hele :)))

Seçimde sevdiğim sözler ;

Ruhat Mengi'nin tweeti

ve gelen cevaplar ;

Şanlıurfa'da oy kullandıktan sonra dışarıya çıktım arkama bi baktım ne göreyim Okul kayboldu.

Kabinde iki dakikada anca toparlanacak kadar ihtiyar birinin iddiasını al, (ki Kabinde neyini toparlarsın, yatıya mı gittin mübarek?)

Konyalı bilim adamlarımız nano teknoloji ile inceye ve diğerlerine verilen oyları hareket ettirerek Recep Tayyip Erdoğan’ın üstüne getirtip durduruyorlar

Sacmalamalar size aittir. Dune kadar chp ye soven saadete gel hele :)))
Saadet ve sövmek o edepsizlik akp seçmenlerine ait hanımefendi ! Mhp ile olan konuşmaları dinleyin de sonra neden kucak kucağa geldiklerini düşünün .. hahahahha ne komiksiniz ya akp nin yaptığı herşeyi saadete yıkıyorsunuz şak şak şak ..

Çok ilginç, burada asla telefon ve çanta sokmuyorlar kabinlere, tek olarak gittiysen görevlilere veriyorsun, yanında eşinle komşunla gittiysen ona veriyorsun.
Sandık kurulunun lakaytlıģı. Yan sınıfta cingar çıktı bu yüzden. Sandik kurulu fırça yedi. Sizi buraya niye oturttuk diye..

Ysk kitapcigina koyduğu yasağın takibini bir zahmet kendi yapıversin. Ben kuralları uygularım. Gerisine karışmam.. sedat abim diyorsa hele hiç karışmam
Haklisin:) ama ak partiyle alakali degil bu durum hangi parti olsa durum ayni olurdu bence.. takibi cok zaman isteyen birsey ve hangi birini takip edip ceza kescen

Saadet demeyiniz aboww chp nin ne oldugu belli en azindan:) hdp nin ne oldugunu belli:) ah erbakan hocam olaydi neyseki gormedi bu gunleri. Niye mhp ile ak parti kucak kucaga biliomysun? 15 temmuzda ikisinide indirceklerdide basarili olsalardi o yuzden.. bahceli kendi demistir.. soz konusu vatansa kisisel hirslarimizi birakmaliyiz diyen.. bu konuda takdir edilesi

Sandık kurulunun lakaytlıģı. Yan sınıfta cingar çıktı bu yüzden. Sandik kurulu fırça yedi. Sizi buraya niye oturttuk diye..
Haklarını yemeyeyim buradaki sandık görevlileri güzel çalışıyor, çok sakin geçer seçim zamanları, en azından ben kötü bir olaya şahit olmadım, gideriz görevliler çanta telefon uyarısı yapar, oy pusulamızı alıp işlem tamamlanınca sandığa atarız hayırlı olsun deyip çıkarız, geçen seçim valla bir baktım oy verilen anda çekilen fotolar sosyal medya da ne oluyor dedim, yasak çünkü.

ee az önce kasete inanıyordun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…