Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Yani aksenerin yaptigi dogru o zaman:)

sende mi brütüs:))
soruya soruyla karşılık vermek adeti var bu akp lilerde.

akşenerin bahsettiğin konuşmasını dinlemedim. diyorum ki velev ki dedi ve sen rahatsız oldun yukarıda verdiğim örneklerden de rahatsız oluyor musun? kendi seçmenini salak yerine koyan biri seni akşener gibi rahatsız ediyor mu?

Ben bu nedenle bahçeliyi sildim söylediklerinin arkasında durmadı diye.

Bazen cidden bir kaset oldugunu düsünüyorum. Yani bu hamle ile mhp'yi adeta bitirdi. Sirf bir bakanligi alma adina bunu yapmasi bana mantikli gelmiyor.

Bir 20-30 yil sonraya gitmek isterim. Bu günlerdeki,yasanan olaylarin nedenini kim bilir o zaman anca ögreniriz.

Ya harbi ne demiş

Bole demis olmasi karizmatik olmasini engellemiyor:) ben meralin tipine karizmasina bise demedim mesela..sadece zekasiz demesini ornek veriyorum... erdogandan ornek veriyosunuz.. yani bu meralin solediklerini dogru yapmiyor.

Hülya Koçyiğit'in damadına altın tepsiyle Konyaltı plajının işletme hakkı verdiler.
Bundan haberin var mı ?

Ahaha olmadığına eminim...bir çok şeyden haberleri olmadığı gibi...linç meselesi sanatçını lider hayranlığı değil...ihale alınca hayranlığın ne hikmetse göklere çıkması...

Evet oluyorum:) akp liyimde demedim hic burda buarada:))

Fetonun elinde bunun gibi kac tanesi var.. zamani gelince patlatiyolar olay bu

Bu kasedi fetö ortaya attı dediniz, fetö İnce'ye komplo kuruyor bu mantıkla. Ve siz de galeyana gelmiş oldunuz demek ki.
Denklemin iki tarafındaki x'ler birbirini götürürse ne olur

İyi de kasetleri falan hadi boşverelim. Ayakkabı kutusundaki para ona cevap versinler. Reza da anlatmadı mı mahkeme de. Kutuda ki para faiziyle iade edildi. Haram olsun her kuruşu

Dur bi. Rezanin cezasi bir aciklansin, artik sogani 20 tl'ye alir bu millet. Bdv "kv'dem bana taki takamayacagini söyledi" gibi konular ile dolar :)

Bu kasedi fetö ortaya attı dediniz, fetö İnce'ye komplo kuruyor bu mantıkla.
Denklemin iki tarafındaki x'ler birbirini götürürse ne olur
Hayir:) feto atti bencede..niye kilictaroglu aday olmadi ince oldu saniyosun? Sesini kismak icin:) bu kadar basit aslinda

Ben telefonumu gorevliye verdim esime oyle birsey demediler. Herkeste foto cekip zaten paylasiyo sosyal mecralarda. Bu yuzden birinin ceza yedigini arastirilip bulunduguna sahit olmadim. Bu sekilde solemesi olmamis ama..
Yasak.. elimize verilen kitapçıkta kabine çanta ve telefonla girmek yasak. Öyle de yaptırdık...

o zaman sorun yok.
aynı ölçüde rahatsızlık hissedip sorgulayabildiğimiz sürece bir şeyleri değiştirebiliriz.
karizmatik dedin:) sempatim var dedin:)
zevkinden şüphe ettirme sende yahu
Hahaha abla yaa:)) ne yani meral aksenere mi karizmatik dicektim:)) yineliyorum hic biri ak kasik degil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…