Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Abla Erdoğan'ı seviyorum de kurtul bence haftalardır hep aynısın

Sadece Hulya Koçyiğit'in Erdogan sevgisi uzerinden linc edilmesi olayina uzuluyordum. Adam makyajci takip ediyor goklere sigmiyor. Adalet mi bu??? Sadece bir sanatciya yapilana uzuldum. Hulya hn nereee Danaa nereee?? Saygilar.

Siyasetin şemsiye ttutukları iş adamlarını izledik.hem sövduler ödül olarak da vergiden muaf oldular. Sovdukleri milletin parasıyla... bence hiç farkı yok.
Kimseyi savunmuyorum.burada.. Sadece dinime küfür eden müslüman olsa diyorum... hepsi bu...
Bir yolsuzluk kaseti bir fetö yle kucaklaşma resmi bir apoyla görüşme tutanağı koyunda şuraya hep beraber tükürelim beee...
Sanki kimse kufur etmiyor bu ülkede.
Herkes York düşesi yorkshire dükü..
Akşam yemekleri smokinle yeniyor evlerde sanırsın.

Siz ve sizi koruyanlar burada olunca gercekten cok cok seviye dusuyor. Erdoganin yaninda Hulya kocyKoçyhanm olunca kadina linc, sizinkinin yaninda makyajci olunca beyefendi olunuyor . Ben sizinle bir olamam allahima hamdolsun.
Bizim korunmaya da himaye yede ihtiyacımız yok. Kimsenin gücü ile övünmüyoruz. Buyuz bu kadarız işte..
Hamdolsun

Ne alaka ona bakarsanız akpye oy veren parti yanında olan herkes adam .. başka partiye oy verende vatan haini fetöcü .. ayrıca şikayetinde bulunduğunuz herşeyi akp hükümeti kendi yapmıştır .. başka adayları ve parti liderlerinin konuşmalarını zahmet edip dinlerseniz anlayabilirsiniz .. sosyal medyada 3 5 tane şahsın yalandan uyduruk bir yazı paylaşımını kaynak gösterip herkesin karısına kızına adamlığına milliyetçiliğine dil uzatılıyor sorgusuz sualsiz .. lütfen diğer konuşmalarıda dinleyin ve görün ülkenin geliştiği falan yok battı battı !! Bırakında elden gitmeden toparlansın yahu inadına tayyip inadına akp nedir arkadaş neyin inadı bu .. gün gelecek herkes akpli olmadığını ispatlamaya çalışacak ama bizim böyle bir derdimiz olmayacak elhamdülillah o zaman göreceğiz inadınızı ....

Hayir ben savunmuyorum ama sizler savunuyonuz burda.. valla muharrem ince azicik sempatikti gozumde bu ses kaydindan sonra o da kalmadi.. herkes kufur ediyor dogru:) ama bu sekilde.. kotuye kullandi..yazik memurda nasil konusuyo icim acidi valla..

Özel hayata dair söylemleri hep çirkin bulmuşumdur, daha önce de iktidardakiler ve çocukları hakkında bir takım yazılar oluyordu, hoş değil bence, şahsen ben Cumhurbaşkanı ve beni yönetecek partiler seçmenin derdindeyim, içiyormuş, içmiyormuş, sosyal medyası varmış falancaları takip ediyormuş, öyle yapıyormuş böyle yapıyormuş umursamıyorum.
Adaletli mi davranacak, demokrasi gerekliliklerini yerine getirecek mi, tüm vatandaşlara eşit mesafede mi olacak, hak hukuk gözetecek mi, eğitime, ekonomiye, üretime katkısı ne olacak, terörle mücadelesi, tarımda reformları var mı vs vs diye kriterleri sıralar oyumu veririm.

O yüzden bence bu yazışmalara son verip boşu boşuna ne strese girilsin ne topik gerilsin, tatlı tatlı seçim sonuçlarını bekleyelim.

Bakın o kadar şey aradılar hakkında bulabildikleri bunlar. Danla yi takip ediyormuş midesi bulanmış. Ya kadınlara söylenen laflar buradan köyüme yol olur ona miden bulanmiyor da. Benim de kadın mı kız mi bilmem lafına. Kadın surda şöyle gülmesin vs laflarına midem bulanıyor mesela ama hiç gelip link koymadım öyle buraya falan. Bir kadın olarak bunun gibi laflardan sonra ayy çok karizmatik bence diyeceksem......

Hayir ben savunmuyorum ama sizler savunuyonuz burda.. valla muharrem ince azicik sempatikti gozumde bu ses kaydindan sonra o da kalmadi.. herkes kufur ediyor dogru:) ama bu sekilde.. kotuye kullandi..yazik memurda nasil konusuyo icim acidi valla..
Hayır savunmadımki.. yazdım. Orada da. Haklıya hakkını teslim ederim 3. Sayfa magazin haberleriyle itibarsizlastiriliyor insanlar. Keza meral hanımıda savundum.
Meral Kılıçdaroğlu soylemine karşılık akp nin. Insanlarin namusuna laf edilmez. İcraatıne edin.. varsa bir fal sosu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…