Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Gunaydin hamile olmasam.bu yil benim yilim olurdu siyasette kalkin tembeller gidip.oyumiza sahip cikin ferah modern ve bereketli ekonominin iyi oldugu turkiye icin oy kullanalim Allahim kotuleri uzaklastirsin ulkemizden.. birde isvicre gazetesi yazmisti Rte nin orda 40 ton altini varmis 29 ton u ingiltereye kaydirmis diye ne dogru bilmem gunahi boynuna benimde evde 1 ceyrek altinim yok :)

Bizde gitmedik hala esim once isyerine gitti sonra gideriz dedi hapimiz icin en iyisi olsun
Geç olsun güç olmasın hayırlısı olsun inşallah ama benim umudum yok hiç.
Ali Koç gibi biri olacakki o zaman gör sen inşallah bir dahaki seçimde siyasete girer

Geç olsun güç olmasın hayırlısı olsun inşallah ama benim umudum yok hiç.
Ali Koç gibi biri olacakki o zaman gör sen inşallah bir dahaki seçimde siyasete girer
Belli oomaz ya calmazlarsa sonuc degisir eminim en azindan mecliste sonuc degisir ama.calarlarsada artik ilahi adaleti bekleyecegiz

Benim babamda görevli bu secim gözetmen eski ecevitcilerdendir.
Ince bir sevgiyle yıllar sonra görev aldi.

Güneşli günler görmek icin bende az sonra oyumu kullanmaya gidicem.

Dua ederek basicam muhru bu zulüm dursun artik ülkemin üzerindeki ölü toprak atılsın diye dua edicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…