Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Neden beddua ettin ki şimdi. Hani ülke için her vatandaş için hayırlısını istiyordun ?
Ben de geçmişte onlarla kolkola olanları hiç affetmeyeceğim. Ama beddua da etmeyeceğim...
AKP ile HDP ortak seçime giderken gıkları çıkmadı.... HDP meclise girerken gıkları çıkmadı... Neden ?

Aynı yaşlardayız katılıyorum. Hatta o zamanlar da ezan okunuyor namaz kılınıyordu.

O zaman yoktum tamam ses cikarmadim tamam(!) Diyelim simdi nerdesiniz siz onu söyleyin şimdi!nerde olduğunuz belli
Ben çok şükür Atatürkçüyüm elhamdüllillah Müslüman'ım , kul hakkı yemem , çalmam , çırpmam , namussuzluk arsızlık hırsızlık yapmam , kimseye dil uzatmam , vatanseverim vakti zamanında yazdıklarmdan ötürü PKK piçleri tarafından sayısız ölüm tehditi almış bir insanım... Evladının evlatlarımızın geleceği için korku duyan , insan gibi yaşamak isteyen bir insanım... Partici , partizan , fanatik değilim... Ancak Dikta dan nefret ederim !

Yine dağdaki çobanla oyum bir mi lafı atılmış ortaya
Dağdaki terörist ile aynı düşünceye sahip partiye oy vermektense, dağdaki çobanla aynı oya sahip olmayı tercih eder ve de onur duyarım
Dağdaki teröristi meydanlara kim indirdi davul zurna kim karşıladı kırmızı halılar kime serildi kime alkış tutturuldu diye sorarlar adama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…