Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Seçim günü bu konu hâlâ açık olacak mı?
Asıl savaş o zaman çıkabilir :confused:
Açık olur, seçim 2. tura kalırsa büyük ihtimal Temmuz ortasına kadar, çoook büyük kavgalar çıkmaz da kapamak zorunda kalmazsak belki Temmuz sonuna kadar açık kalır.

Ve ncarenot ncarenot 'un dileklerine katılıyorum.

Zonguldak'ta Maden Ocağında Göçük
Zonguldak'ta Türkiye Taşkömürü Kurumu'na ait maden ocağında meydana gelen göçükte mahsur kalan 3 işçiden 2'sinin cansız bedenine ulaşıldı. Hastaneye kaldırılan yaralı işçi tedavi altına alındı.
Edinilen bilgiye göre Türkiye Taşkömürü Kurumu Karadon Müessesine bağlı maden ocağında öğlen saatlerinde göçük meydana geldi. Yerin eksi 360 ile 460 kotları arasında tavan göçmesi sonucu 3 işçi mahsur kaldı.
İşçilerden Abdülkadir Cebeci bulunduğu yerden kurtarılarak Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. İsa Çeltik ve Cafer Tepebaşı isimli işçileri ise mahsur kaldıkları yerde kurtarma çalışmaları başlatıldı.
TTK tahlisiye ekipleri maden ocağında kurtarma çalışmalarını sürdürürken 112 Acil sağlık ekipleri ise maden ocağı girişinde hazır bekletildi. AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürü Kazım Eroğlu, GMİS Genel Başkanı Ahmet Demirci, Zonguldak Emniyet Müdürü Metin Turanlı da olay yerine geldi.
Cansız bedenine ulaşılan iki işçi mesai arkadaşları tarafından sedyeyle yerüstüne çıkartıldı. İşçilerin cenazeleri ambulanslara taşınırken iş arkadaşları ve yakınları sinir krizleri geçirdi.
İşçiler, ambulanslarla Atatürk Devlet Hastanesi Morgu'na kaldırıldı.

Zonguldak'ta Maden Ocağında Göçük
Zonguldak'ta Türkiye Taşkömürü Kurumu'na ait maden ocağında meydana gelen göçükte mahsur kalan 3 işçiden 2'sinin cansız bedenine ulaşıldı. Hastaneye kaldırılan yaralı işçi tedavi altına alındı.
Edinilen bilgiye göre Türkiye Taşkömürü Kurumu Karadon Müessesine bağlı maden ocağında öğlen saatlerinde göçük meydana geldi. Yerin eksi 360 ile 460 kotları arasında tavan göçmesi sonucu 3 işçi mahsur kaldı.
İşçilerden Abdülkadir Cebeci bulunduğu yerden kurtarılarak Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. İsa Çeltik ve Cafer Tepebaşı isimli işçileri ise mahsur kaldıkları yerde kurtarma çalışmaları başlatıldı.
TTK tahlisiye ekipleri maden ocağında kurtarma çalışmalarını sürdürürken 112 Acil sağlık ekipleri ise maden ocağı girişinde hazır bekletildi. AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürü Kazım Eroğlu, GMİS Genel Başkanı Ahmet Demirci, Zonguldak Emniyet Müdürü Metin Turanlı da olay yerine geldi.
Cansız bedenine ulaşılan iki işçi mesai arkadaşları tarafından sedyeyle yerüstüne çıkartıldı. İşçilerin cenazeleri ambulanslara taşınırken iş arkadaşları ve yakınları sinir krizleri geçirdi.
İşçiler, ambulanslarla Atatürk Devlet Hastanesi Morgu'na kaldırıldı.

Allah rahmet eylesin. Geride kalanlarina sabır versin..

Allah rahmet eylesin. Geride kalanlarina sabır versin..
Neden önlem alınmadı. Kimse bana fıtrat demesin. Maden sahipleri tutuklandı mı? Denetleyiciler nerede?

Onların köyünde yıldız kayınca bir dileğin kabul olacak derler.
Bizim köyde yıldız kayınca yine biri öldü derler.
Yani onların bir dileğinin kabul olması için; bizim köyden birinin mi ölmesi lazım????

Hadi ne olursunuz yayın yasağı getirin

Açık olur, seçim 2. tura kalırsa büyük ihtimal Temmuz ortasına kadar, çoook büyük kavgalar çıkmaz da kapamak zorunda kalmazsak belki Temmuz sonuna kadar açık kalır.

Ve ncarenot ncarenot 'un dileklerine katılıyorum.
İnşallah,
uslu uslu siyasete devam ederiz :KK45:
Şurada en fazla ban yeriz. Sokağa sirayet etmesin inşallah. Allah fırsat vermesin kötü niyetlilere. . Amin
Amiiiiin inşallah.

Neden önlem alınmadı. Kimse bana fıtrat demesin. Maden sahipleri tutuklandı mı? Denetleyiciler nerede?

Onların köyünde yıldız kayınca bir dileğin kabul olacak derler.
Bizim köyde yıldız kayınca yine biri öldü derler.
Yani onların bir dileğinin kabul olması için; bizim köyden birinin mi ölmesi lazım????
Cevabı yazarken sana fıtrat söylemi geldi aklıma lakin hemen akabinde suçlular bedel ödesin demek yerine gümbür gümbür oy verdiler be cancağızım.. demek ki her zaman ateş düştüğü yeri yakmıyor.. ölen öldüğü ile kalıyor.
3-5 kuruşluk yardıma fit oldular. Keza Reyhanlı da öyle.. ben ne diyeyim de senin yanan yüreğini soğutayım bilmem ki...

İnşallah,

Amiiiiin inşallah.
Ayyy yok anacım ben etmeyeceğim. Böyle uzun süre netten tv den uzak duracağım.
Nasıl neticelenirse neticelensin.
Kendimi sorgular oldum yeminle.. Ne minnoş hayatım varmış benim eskiden.
Ara sıra selam eder, yanacıklarınızdan öperim..:KK200:

İnşallah,

Amiiiiin inşallah.

:))) ncarenot'un da dediği gibi burada yaşayacağınız en büyük hayal kırıklığı ya da yasak banlanmak olur, 3-5 gün ışıklarınız söner o kadar :-)

Sizler değil, asıl siyasiler uslu dursun halkın arasına kin ve nefret tohumu ekmesinler, zor tutuyorum, salarım seçmeni haaa demesinler.

Ah ah yetkimin genişleme imkanı yok ki, cımbızımı siyasilere sallayıp kurallara uymayanı banlasam şöyle:KK70:

Ayyy yok anacım ben etmeyeceğim. Böyle uzun süre netten tv den uzak duracağım.
Nasıl neticelenirse neticelensin.
Kendimi sorgular oldum yeminle.. Ne minnoş hayatım varmış benim eskiden.
Ara sıra selam eder, yanacıklarınızdan öperim..:KK200:
Ben de hiçbir yerde bu kadar siyaset konuştuğumu hatırlamıyorum :)
Ama bu seçim benim gözümde bir devrim niteliğinde.
Ülkenin adaletine, refahına olsun sonuç inşallah.

Cevabı yazarken sana fıtrat söylemi geldi aklıma lakin hemen akabinde suçlular bedel ödesin demek yerine gümbür gümbür oy verdiler be cancağızım.. demek ki her zaman ateş düştüğü yeri yakmıyor.. ölen öldüğü ile kalıyor.
3-5 kuruşluk yardıma fit oldular. Keza Reyhanlı da öyle.. ben ne diyeyim de senin yanan yüreğini soğutayım bilmem ki...
Senin suçun değil ki sen neden soğutasın yüreğimizi.

Yusuf yerkel nerede? Zonguldak a gelsin işçi yakınlarını tekmelesin. Belki yüreğimiz soğur.

Senin suçun değil ki sen neden soğutasın yüreğimizi.

Yusuf yerkel nerede? Zonguldak a gelsin işçi yakınlarını tekmelesin. Belki yüreğimiz soğur.
Hiç onu sorma zaten. Hem patlamanın hem bu olayın üzerine Hollandalı tedarikçi var. Bayilik verdikleri ülkeleri takibe alıyorlar..
Kadın bana dedi ki siz aptal mısınız ?
Burada olsa hükümet düşerdi.
Eee tabi ben kem küm kaldım. Ne denir ki ?

Doğuma az kalmış, Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşaallah, bölümdeki yazılar sizi üzüp hamileliğinize etki ediyorsa okumamaya çalışın :KK43: son haftalar sakinlik sukünet önemli çünkü, bebecik etkilenmesin :KK43:

Maalesef her iki tarafta artık bunu hırs yapmış vaziyette, tabii herkes değil, aşırı fanatik ve seçimi savaş kazanma gibi görenler.

Dua edelim de inşaallah halkımız galeyana gelmesin, sonumuz hayr'olsun, kim gelirse gelsin dürüstçe, adaletli ve hak hukukla gelsin.

Burada birşey yok ki ablacım ,twitter Facebook yıkılıyor. Laf sokmalar, senaryolar, o bana iftira attı diyen her iki taraf ,hatta şu an 4-5 taraf. Hep bel altı söylemler. 20 sene önce yapılanlar çarşaf çarşaf meydanlara serilmiş. Biri diğerinin resimlerini yayınlıyor diğeri şiirlerini. Küfür kıyamet gırla. Olabilecek senaryolar ayyuka çıkmış.

Kimse de kendine dönüp de bakmıyor ben ne yapıyorum diye.Neyin gazına geliyorum neyin hırsı bu. Rabbim bize de herkese de merhamet versin, saygı da kalmamış sevgi de kalmamış meğerse. Merhamet de tükeniyor iyice. O zaman tüm zalimliklerin önü de açılmış demektir.Kurulan cümleler edilen küfürler çok acı çok.

Demem o ki ablacım burası yine çok saygılı bir yermiş :KK200: Dışarıda fırtınalar kopuyorEn Büyük KK

Burada birşey yok ki ablacım ,twitter Facebook yıkılıyor. Laf sokmalar, senaryolar, o bana iftira attı diyen her iki taraf ,hatta şu an 4-5 taraf. Hep bel altı söylemler. 20 sene önce yapılanlar çarşaf çarşaf meydanlara serilmiş. Biri diğerinin resimlerini yayınlıyor diğeri şiirlerini. Küfür kıyamet gırla. Olabilecek senaryolar ayyuka çıkmış.

Kimse de kendine dönüp de bakmıyor ben ne yapıyorum diye.Neyin gazına geliyorum neyin hırsı bu. Rabbim bize de herkese de merhamet versin, saygı da kalmamış sevgi de kalmamış meğerse. Merhamet de tükeniyor iyice. O zaman tüm zalimliklerin önü de açılmış demektir.Kurulan cümleler edilen küfürler çok acı çok.

Demem o ki ablacım burası yine çok saygılı bir yermiş :KK200: Dışarıda fırtınalar kopuyorEn Büyük KK

Bir tarafta madende işçiler katlediliyor; diğer taraf da aman ince kalın, aman Erdoğan çavuşdoğan….
Ey Gazi Mustafa Kemal Atatürk. Bu millet siyasetçinin kulu mu olacaktı????

Bugün Uğur Dündar Halk Arenasında Devlet Bahçeli'nin en son dediklerini söyledi. Cumhur ittifakı çatlıyor mu acaba diye konuşuldu.
Muharrem İnce çok güzel bir cevap verdi. Tam kelimesi kelimesine hatırlamıyorum ama genel olarak şu şekildeydi:
"Siyasette başarı birilerinin başarısızlıklarından elde edilmez kendi yaptıklarımızla başarılı olmalıyız, başkalarının kavgalarını kendi başarımız olarak göremeyiz."

Resmen son dönem Türk siyasetinin özeti.

Bir de fetöcü savcı Hasan Hüseyin Özese'ye zamanında ne güzel söylemiş:

Sizin çayınız içilmez.

Bir gün siz de yargılanacaksınız.

Siz savcı değil tetikçisiniz.

Torunlarınız sizden utanacak.

Kaç yıl önce yaşanan haksızlığa hukuksuzluğa susmamış. Bu kadar yanar döner insanların olduğu ortamda dik duruşu ayakta alkışlanacak cinsten.

FB_IMG_1529712087419.jpg
Bu adama çok üzüldüm ben :KK70::KK70:

Ah sorma, benim sosyal medya hesabım yok ama bu topikte verilen sosyal medya hesapları herkese açık galiba, dün Meral Akşener'in parti sayfası mıydı artık yoksa seçmenlerinin açtığı bir sayfa mıydı bilemiyorum, onun linkine tıkladım, aman Allah'ım, okumasaydım çok daha iyiydi, Meral hanıma ne küfürler ne küfürler, onu savunanlarda savunayım derken küfür etmişler, berbattı.

Yazanların yaş ortalaması belki de Meral hanımın evladı olacak yaş ortalaması, ne olursa olsun insan annesi yaşında bir kadına öyle küfürler edemez, sevmiyorsundur, oy vermeyeceksindir, ona kimse birşey diyemez, seçmen olarak demokratik hakkındır istediğin partiye oy verirsin ama küfür ayıp birşey, maalesef aynen dediklerine katılıyorum, sevgi, saygı, merhamet kalmadığı gibi edep de kalmamış.

Hiçbir parti seçmenini gözetmeksizin diyorum, gerçekten aralarında bazıları var ki kindar ve edep yok.
Çok partili seçim dün icat olmadı, biz de dün seçmen olmadık, 28 yıldır her seçim zamanı sandığa giden bir vatandaşım, ciddiyim ben bu kadar öfkeye 80 olayları zamanından sonra hiç bu kadar şiddetli rastlamamıştım, biri yazmış galiba yine Meral hanımın sayfasında, bu ülke müslümanlarındır müslümanların kalacak ya silahla ya yumrukla, bu çok korkunç ve provakatif bir söylem, bir tanesi de Meral hanımı savunacağım derken karşısındakinin annesine bacısına sövmüş, ne kadar ayıp, ne kadar edepten uzak, savaşa gitmiyoruz seçime gidiyoruz, tüm parti seçmenleri aklını başına alsın, bunlar hep yaptırımlar olmadığı için oluyor gerçi, kimse kimseye böyle küfür edemez, tehdit de edemez, tehdit edince al bakalım savcılığa, aç davasını yargıla ver hapis cezasını bir daha yapabiliyor mu?

Valla bilmiyorum, ben bu seçim çok endişeliyim, Allah korktuklarımızla sınamasın inşaallah, günahtır yazıktır bu ülkeye halkına, umarım tüm siyasiler sonuç ne olursa olsun duyarlı olur, seçmenini sükunete davet eder, gaz verip kışkırtan eylemlerin olmasına izin vermemelerini ummaktan başka birşey diyemiyorum.

Ah sorma, benim sosyal medya hesabım yok ama bu topikte verilen sosyal medya hesapları herkese açık galiba, dün Meral Akşener'in parti sayfası mıydı artık yoksa seçmenlerinin açtığı bir sayfa mıydı bilemiyorum, onun linkine tıkladım, aman Allah'ım, okumasaydım çok daha iyiydi, Meral hanıma ne küfürler ne küfürler, onu savunanlarda savunayım derken küfür etmişler, berbattı.

Yazanların yaş ortalaması belki de Meral hanımın evladı olacak yaş ortalaması, ne olursa olsun insan annesi yaşında bir kadına öyle küfürler edemez, sevmiyorsundur, oy vermeyeceksindir, ona kimse birşey diyemez, seçmen olarak demokratik hakkındır istediğin partiye oy verirsin ama küfür ayıp birşey, maalesef aynen dediklerine katılıyorum, sevgi, saygı, merhamet kalmadığı gibi edep de kalmamış.

Hiçbir parti seçmenini gözetmeksizin diyorum, gerçekten aralarında bazıları var ki kindar ve edep yok.
Çok partili seçim dün icat olmadı, biz de dün seçmen olmadık, 28 yıldır her seçim zamanı sandığa giden bir vatandaşım, ciddiyim ben bu kadar öfkeye 80 olayları zamanından sonra hiç bu kadar şiddetli rastlamamıştım, biri yazmış galiba yine Meral hanımın sayfasında, bu ülke müslümanlarındır müslümanların kalacak ya silahla ya yumrukla, bu çok korkunç ve provakatif bir söylem, bir tanesi de Meral hanımı savunacağım derken karşısındakinin annesine bacısına sövmüş, ne kadar ayıp, ne kadar edepten uzak, savaşa gitmiyoruz seçime gidiyoruz, tüm parti seçmenleri aklını başına alsın, bunlar hep yaptırımlar olmadığı için oluyor gerçi, kimse kimseye böyle küfür edemez, tehdit de edemez, tehdit edince al bakalım savcılığa, aç davasını yargıla ver hapis cezasını bir daha yapabiliyor mu?

Valla bilmiyorum, ben bu seçim çok endişeliyim, Allah korktuklarımızla sınamasın inşaallah, günahtır yazıktır bu ülkeye halkına, umarım tüm siyasiler sonuç ne olursa olsun duyarlı olur, seçmenini sükunete davet eder, gaz verip kışkırtan eylemlerin olmasına izin vermemelerini ummaktan başka birşey diyemiyorum.
Kadına demediklerini bırakmadılar.. birbirlerine demediklerini bırakmadılar.
Ama benim en çok ağrıma giden
TBMM Başkanı Kahramanın
Meral Kılıçdaroğlu söylemiydi.
Çok utandım bir kadın olarak.
İnsanları ağzına geleni söylemekte bu kadar pervasız yapan en tepedekilerin söylemleri..
Yaptırım olmayınca da böyle mevlam kayıra..

X