Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
O zaman alıntı yapmayın sayın hanmadi.Ben benden alıntı yapmayan yada ortaya laf atıp bana gönderme yapmayan kimse ile muhatap olmuyorum zaten.Amacımda kimseye birşey katmak değil. Duygularımız karşılıklı ben sizden beklentiye dahi girmiyorum. En azından ben sizi bir beklentiye sokmusum ne mutlu bana

Beklentiye girdiğimi nereden çıkardınız? Ben size 3-5 cevap yazdım ama verdiğiniz cevaplar hava civa. Keşke beni şaşırtıp gerçekten somut örnekler vererek bir şeyler tartışabilseydiniz. Neyse, n'apalım.

Yok yani evde firin yokmus ya. Buzdolabida yokmus 15 yil önce. Yani millet peyniri felan bildigin topraga gömermis. Bide Bahceli diyor ki gencler 18 yasina kadar sütlac yemedi. Eh tabi muhafaza edecek buzdolap olmayinca. Ondan sormustum acaba sende mi hic sütlac yemedin?

Ben 28 yasindayim okadar gerisini bilmem sadece buyuklerimden2ne duyduysam

Ya ben sutlac muhabbetini kacirmisim niye 18 resit olanami veriliyomus sutlac

Size birşey katmadığımi yazmışsınız. Demekki katmamı beklediniz. Bu beklenti olmuyor mu?

Erdoğan, “Birileri bir fitne fesat kaynatıyor. Bu ne biliyor musunuz? Oyumu Cumhurbaşkanına vereceğim ama parlamento da AK Parti'ye vermeyeceğim. Böyle bir şey olabilir mi? Bu oyunu tezgahı da bozacağız. 24 Haziran'da münafıklar çetesini yere gömeceğiz” dedi
Münafık: İçinden gerçek anlamda iman etmemiş olup, dışından Müslüman görünen kimse, aslî mânâsını değiştirmeden dilimize geçmiş olan münafık kelimesi İslâm toplumu içinde -çeşitli sebeblerden dolayı ve menfaati icabı- kendini Müslüman göstererek Allah'a, Rasûlüne ve mü'minlere düşmanlığını gizleyen kimsedir

Bu çok konuşanlar cevap versin. Ak partiye oy vermeyen münafık mı?
Hiç oy vermedim çok şükür.

Fetoye destek diyemi tüm fetoculer icerde

Yok bütün fetöcüler içerde değil henüz.... Anladınız siz onu da neyse... Bakın bilmem kaç bininci sayfa olmuş....İşte biz bunları hep anlattık... Böyle çarşaf çarşaf destansı destansı anlattık... Geç kaldınız... Hastanelerden kesenize para, köprülerden kesenize para aktarılıyorsa haklısınız... Zira bizim keseler hep boş....Fabrika lazım biraz....Üretim lazım... Eğitim lazım... Üretmeyince patates yrut dışındam ithal edilir... Nerde afyon patatesi...? Neyse yine uzattım.. Çok konuştuk biz bunları ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…